• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mrowino
  • Czarny Bór
  • Jabłów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Modliszów

(1)
  • Działka budowlana Modliszów gm. Świdnica, Modliszów

    Nowe

    Działka budowlana Modliszów gm. Świdnica, Modliszów

    Modliszów

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS - ZAPRASZAMY! Wyjątkowe działki położone w malowniczej i spokojnej okolicy - piękny widok na góry! Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę, kon...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 185 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka. Mies...

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 140 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w górach - ok. Zagórza Śląskiego! Przestronne mieszkanie położone nieopodal Świdnicy - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, dwa osobne poko...

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • Dom Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię domu obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łączn...

  • Dom Lubachów

    Lubachów

    • 1 770 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pięknie położony dom pod lasem - Lubachów! Idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących żyć blisko natury. Na terenie posesji znajduje się dom główny o powie...

  • Dom Lubachów gm. Świdnica
    1 / 15
    Dom Lubachów gm. Świdnica

    Lubachów

    • 1 770 100 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 8 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pięknie położony dom pod lasem - Lubachów! Idealny dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących żyć blisko natury. Na terenie posesji znajduje się dom główny o powierzchni 2...

  • Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km
    1 / 12
    Dom Witoszów Świdnica 6km Wrocław 50km

    Witoszów Górny

    • 1 590 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proszę o niedzwonienie z agencji nieruchomości. Komfortowy dom jednorodzinny w malowniczo położonym Witoszowie świetnie skomunikowany ze Świdnicą ( autobusy Mpk ), łączy w sobie pi...