mieszkanie na sprzedaż
31 mar 2026

Mieszkanie Warszawa Praga ul. Jagiellońska

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 miesiąc temu, Wtorek, 31 marzec 2026 14:20
4 200 zł 46 m2
4 200 zł 46 m2 92 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 46 m2
Cena za metr 92 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 5
ID oferty K37499924

Opis

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania.

Najważniejsze cechy:
-Nowy budynek z 2025 roku
-Klimatyzacja
-Balkon z widokiem na Wisłę
-Pełne wyposażenie RTV i AGD + naczynia oraz pościel
-Garaż podziemny w budynku
-Świetna komunikacja - przystanki 2 minuty pieszo

W skład nieruchomości wchodzi:
-salon z aneksem kuchennym,
-sypialnia z miejscem do przechowywania,
-łazienka z pralko-suszarką,
-przedpokój z dużą ilością szaf,
-balkon z widokiem na Wisłę.

Lokalizacja:
Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jagiellońskiej 79A - w dobrze skomunikowanej części Warszawy, zapewniającej szybki dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się:
• przystanki tramwajowe i autobusowe - ok. 2minuta pieszo
• Bulwary Praskie i tereny spacerowe nad Wisłą - kilka minut pieszo
• Warszawski Ogród Zoologiczny
• Akademia Leona Koźmińskiego
• liczne sklepy, restauracje i punkty usługowe
To lokalizacja idealna zarówno do codziennego życia, jak i dla osób pracujących w centrum lub na Pradze.

Opłaty:
Cena najmu mieszkania to 4 200 złotych + 760 złotych czynszu administracyjnego (razem 4 960 złotych) + 200 złotych miejsce parkingowe (łącznie 5160 złotych) + prąd dodatkowo płatny według zużycia.

Kaucja w wysokości 5000 zł.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Numer oferty: 794865
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 46 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Warszawa, osiedle Praga-Północ, ul. Jagiellońska
  • Mieszkanie położone na 5 piętrze
  • Data dodania: 2026-03-31
  • Data aktualizacji: 2026-05-07
  • ID ogłoszenia: K37499924
  • Źródło: EASTATE PROSTA Spółka akcyjna
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Warszawa, cena: od 3 570 do 4 830 zł, powierzchnia: od 40 do 53 m2
EP
EASTATE PROSTA Spółka akcyjna Biuro nieruchomości · 705 ogłoszeń

EASTATE PROSTA Spółka akcyjna Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika