mieszkanie na sprzedaż
16 wrz 2024

Mieszkanie Tarnowskie Góry

woj. Śląskie pow. tarnogórski gm. tarnogórski
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 16 wrzesień 2024 11:30
749 000 zł 83 m2
749 000 zł 83 m2 9 025 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 83 m2
Cena za metr 9 025 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 1
ID oferty K36804849

Opis

|
Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osiedlu w Tarnowskich Górach. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i ciszy, jednocześnie nie rezygnując z łatwego dojazdu do centrum miasta.

Apartament o powierzchni 83,79 m2 znajduje się przy ulicy Stanisława Lema, zaledwie 4,5 km od centrum miasta. Jest gotowy do wprowadzenia od października 2026 . Osiedle jest nową inwestycją, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących komfortowego, nowoczesnego i ekologicznego mieszkania.

Co wyróżnia ten apartament?

Nowoczesne wykończenie "pod klucz" : pełna instalacja elektryczna, instalacje pod fotowoltaikę oraz pod system inteligentnego domu. W całym mieszkaniu zastosowano ogrzewanie podłogowe za pomocą pieca elektrycznego oraz ogrzewanie wody za pomocą bojlera elektrycznego. W celu zapewnienia prawidłowej wentylacji pomieszczeń, w całym budynku zainstalowana została rekuperacja.
Przestronny i funkcjonalny układ : apartament składa się z 5 pomieszczeń: klatki schodowej (11,88 m2), korytarza (6,52 m2), garderoby (2,55 m2), salonu z aneksem kuchennym (31,15 m2), łazienki (6,71 m2), pokoju (12,95 m2) oraz pokoju (12,03 m2).
Spokojna i bezpieczna okolica : osiedle jest ogrodzone i monitorowane, a okolica jest cicha i spokojna.
Dodatkowe atuty : taras o powierzchni 12 m2 , nowe okna PCV, dwustronne usytuowanie.