• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mąkoszyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wojcieszowem

(70)
  • Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice

    Wiadrów

    • 185 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: I Powierzchnia: 48,66 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!...

  • 3-pokojowe na parterze na Zabobrzu I
    1 / 11
    3-pokojowe na parterze na Zabobrzu I

    Jelenia Góra

    • 319 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta Biura Nieruchomości Otti idealna dla osób poszukujących mieszkania: - na parterze - na Zabobrzu I - 3-pokojowego - 51m2 - z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej - w i...

  • Mieszkanie Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój,
    1 / 15
    Mieszkanie Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój,

    Jelenia Góra

    • 960 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego 3-pokojowego apartamentu z tarasem i ogrodem na prestiżowym, kameralnym osiedlu Cieplicach.  Mieszkan...

  • Mieszkanie M2 Zabobrze 1
    1 / 8
    Mieszkanie M2 Zabobrze 1

    Jelenia Góra

    • 305 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Zabobrze 1. Gotowe do zamieszkania. Bezpośrednio - Pełna własność. Miesz...

  • Piękne zabytkowe mieszkanie w centrum
    1 / 15
    Piękne zabytkowe mieszkanie w centrum

    Jelenia Góra

    • 560 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zabytkowe mieszkanie na 1 piętrze składa się z : * 3 dużych i jasnych pokoi (17 + 26 + 23 m. kw.) * jasnej i dużej kuchni o pow. 10,5 m. kw. * łazienki o pow. 3 m. kw. * loggia o...

  • 2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone
    1 / 16
    2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone

    Świerzawa

    • 199 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe, wyremontowane mieszkanie o pow. 55,70 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Złotoryjskiej w Świerzawie. Lokal składa się z dwóch pokoi,...

  • 3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie w centrum zabytkowego miasta

    Jelenia Góra

    • 565 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Duże i przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, o powierzchni całkowitej 111,97 m. kw. a użytkowej aż 96 m. kw. składa się z: - 3 pokoi (25+17,5+22,5 m.kw.)i - kuchni (20,6...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice
    1 / 16
    Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice

    Mysłakowice

    • 569 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym bud...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe M3 z dużym tarasem- prywatne miejsca postojowe

    Jelenia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Jelfy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 80,7m2 znajduje się na 1 piętrze i ostatnim wy...

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę

    Jelenia Góra

    • 1 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę kawalerkę w cenie 1900 zł ta cena zawiera wszystkie opłaty. W razie pytań proszę dzwonić.

  • Przestronne M-2 do remontu
    1 / 12
    Przestronne M-2 do remontu

    Jelenia Góra

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum o pow użytkowej 53,40 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w kamienicy ki...

  • Mieszkanie Jelenia Góra ul. Różyckiego

    Jelenia Góra » ul. Różyckiego

    • 358 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku 4pitrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Okna PVC, wymienio...

  • Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój
    1 / 11
    Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój

    Jelenia Góra

    • 760 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich - Zdrój. Nieruchomość o powierzchni 59,06m2 zn...

  • Przestronny apartament w centrum JG
    1 / 10
    Przestronny apartament w centrum JG

    Jelenia Góra

    • 2 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    STYLOWY APARTAMENT W CENTRUM JEL. GÓRY. Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mie...

  • Nowy Apartament w Kowary
    1 / 6
    Nowy Apartament w Kowary

    Kowary

    • 296 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowy Apartament 47m2 , Stan Deweloperski. 2023r [url] z Parking, ul. Górnicza 30 58-530 KOWARY

  • Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze

    Jelenia Góra

    • 330 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam kawalerkę W Jeleniej Górze mieszkanie jest spółdzielcze - własnościowe na 8 piętrze w budynku wielorodzinny . Miesięczny czynsz do Jsm . to 500 zł . Mieszkanie jest z og...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi – bez c...

    Mysłakowice

    • 66 499 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypca w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzące...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi

    Łomnica

    • 53 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypiec w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodząc...