• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wojcieszowem

(70)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 500 106 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 580 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 161 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż

    Złotoryja

    • 361 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią/meble/, łazienką i toaletą/oddzielne/, mieszczące się w budynku wielorodzinnym w Złotoryi na ulicy Letniej - 3 piętro. Do m...

  • Bezczynszowe mieszkanie z garażem

    Jelenia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze, z garażem, w wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia całkowita 100 m2, użytkowa 74,20 m2; trzy obszerne, słoneczne pokoje, jeden z ant...

  • Mieszkanie na Sprzedaż 3 pokojowe Wysoki standard

    Jelenia Góra

    • 405 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż o podwyższonym standardzie 45.59 m2. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 45,59 m2 Lokalizacja: Cieplice Śląskie-Zdrój, Jelenia Góra, dolnoś...

  • Południowe mieszkanie na Zabobrzu III

    Jelenia Góra

    • 296 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w bloku w Jeleniej Górze na Zab...

  • Mieszkanie w Cieplicach do remontu

    Jelenia Góra

    • 223 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy mają przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w willowej dzielnicy miasta Jeleniej Góry - Cieplice o powierzchni 49,20 m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jelenia Góra

    Jelenia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 63,57 m, położo...

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 2 299 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iwiny

    • 2 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ogorzelec

    • 207 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Karpacz

    • 750 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PELKOM.PL
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Osetnica

    • 340 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 699 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sosnówka

    • 451 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnówka

    • 594 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Karpacz

    • 356 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 16 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 828 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kamienna Góra

    • 115 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 1 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Apartament z widokiem na Śnieżkę+ 5 balkonów

    Karpacz » ul. Wilcza

    • 999 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam wyjątkowy apartament w Karpaczu z pięknym widokiem na Śnieżkę, 5 balkonami i dużym indywidualnym garażem.Na powierzchnię użytkową 97,91 mkw. składa się:Poziom I:-przestronn...

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 341 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny! Szukasz nieruchomości stanowiącej alternatywę dla domu? A może chcesz mieszkać w połowie, a drugą wynajmowa...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 493 611 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 47,97 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 6,01 m2 -...

  • Apartament z garażem w Karpaczu

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 525 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalny, dwupokojowy apartament z balkonem, idealny dla 2–4 osób.Mieszkanie jest bardzo zadbane, w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Cies...

  • Apartament inwestycyjny Karpacz | Prusa | parking

    Karpacz » ul. Prusa

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny w Karpaczu, położony przy ul. Bolesława Prusa 2B, na spokojnym i cenionym Osiedlu Skalnym. Lokal znajduje się na parterze budynku i ma po...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 747 225 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa propozycja inwestycyjna w miejscowości Ścięgny, tuż obok Karpacz - w spokojnej, kameralnej części regionu, z bezpośrednim widokiem na majestatyczną Śnieżka. To lokalizac...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 350 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wraz z rodziną szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Proponujemy rozkładowe mieszkanie położone w zadbanym budynku w miejscowości Goczałków, 5 km...

  • Mieszkanie Karpacz ul. Przemysłowa

    Karpacz » ul. Przemysłowa

    • 890 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowy apartament inwestycyjny w Karpaczu | topowa lokalizacja.Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w kameralnym osiedlu Leśny Dom przy ul. Przemysłowej w...

  • REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2
    1 / 14
    REZERWACJA! OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 90m2

    Stanowice

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie koło Wrocławia w Stanowicach CENA 530.000,00zł Idealne pod wynajem!!! Możliwość stworzenia 2 niezależnych mieszkań! Nieruchomość położona jest w cich...

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack
    1 / 8
    Gotowe do wprowadzenia – PARTER – niski czynsz – ul. Słowack

    Kamienna Góra

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ul. Słowackiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - dużej i wyposażonej kuchni z oknem, - łazienki...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka
    1 / 5
    Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

    Wilczyce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Kamil Morka tel. [tel] -- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI -- Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesi...

  • Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska
    Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska

    Goczałków

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta o...

  • Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.
    Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.

    Sosnówka

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego lokalu w Sosnówce, który łączy w sobie funkcjonalność...