• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tuszynem

(760)
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Narutowicza

    Łódź » Śródmieście » ul. Narutowicza

    • 1 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duże (58M2) 2 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze bloku z cegły przy ulicy Narutowicza 51. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Mieszkanie z balkonem, umeblow...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Tatrzańska

    Łódź » Widzew » ul. Tatrzańska

    • 700 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia lub zakupu ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w bloku z windą przy ulicy Tatrzańskiej 111. Teren ogrodzony, monitorowany. Apartament z dużym balkon...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Tatrzańska

    Łódź » Górna » ul. Tatrzańska

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Tatrzańskiej 37. Mieszkanie z balkonem, nieumeblowane. Kuchnia i łazienka są wyposażone. Opłaty: 11...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Zespołowa

    Łódź » Górna » ul. Zespołowa

    • 600 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży duże wygodne mieszkanie 5 pokojowe na 3 piętrze bloku przy ulicy Zespołowej. Duży 24 m2 taras z wejściem z 2 pokoi + mniejszy balkon 5m2. Salon, pokój średni połączo...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 1 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia duże wygodne 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze kamienicy przy ulicy Rewolucji. 3 pokoje, 2 w amfiladzie. Możliwy wynajem dla Firm. wszystkie media miejskie. Opła...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Gojawiczyńskiej

    Łódź » Górna » ul. Gojawiczyńskiej

    • 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Gojawiczyńskiej. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 90...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Andrzeja Struga

    Łódź » Śródmieście » ul. Struga

    • 370 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży duże (79m2) rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Andrzeja Struga 35. Mieszkanie z balkonem. Do mieszkania przynależy komórka l...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Marynarzy Polskich

    Łódź » Widzew » ul. Marynarzy Polskich

    • 150 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Odstąpię przestronne rozkładowe mieszkanie w systemie TBS. Doskonała Lokalizacja- Łódź Widzew- Nowosolna. Spokojna, bezpieczna okolica. Bliskość terenów zielonych, lasów, a jedno...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 750 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronne rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze apartamentowca przy ulicy Tymienieckiego 16D. Teren zamknięty. Do mieszkania przynależy miejsce par...

  • Mieszkanie m3

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadam mieszkanie trzypokojowe na ulicy Kossaka mieszkanie jest częściowo wyremontowane położona pierwsza warstwa gładzi Kuchnia jest zrobiona łazienka w połowie kabina prysznico...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, ok. róg Jaracza i Kopcińskiego, kilka minut pieszo do campusu UŁ, CKD 15 minut, bardzo dobra komunikacja miejska z innymi dzielnicam...

  • Syndyk Sprzeda Udział
    Syndyk Sprzeda Udział

    Łódź

    • 52 140 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 1 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Damiana Kaczmarka, sygn. akt: WA2M/GUp-s/810/2023, sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert udział w wysokości 1/4 części we wspó...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Jarosława Haśka

    Łódź » Widzew » ul. Haśka

    • 560 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Numer oferty: 281774

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Łodzi na ul. Limanowskiego. Dwupokojowe, balkon, po wymianie paneli. Balkon. Cena wynajmu do negocjacji.

  • Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Piaski

    Pabianice

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie wynajmu mieszkania – idealne dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na spokojnym osiedlu w dzielnic...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 340 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Traktorowa

    Łódź » Bałuty » ul. Traktorowa

    • 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Traktorowej 51. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 900 zł + 400 zł pozostałe opłaty z...

  • Bez pośredników

    Łódź

    • 218 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam! Mam na sprzedaż mieszkanie na zielonym osiedlu Łódż- Bauty, przy ul Turoszowskiej .jest to kawalerka na parterze w 4 piętrowym bloku, składa się z pokoju , kuchni ,łazie...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. al. Włókniarzy

    Łódź » Polesie » al. Włókniarzy

    • 1 150 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo duża kawalerka w doskonałej lokalizacji w 4 piętrowym bloku przy al. Włókniarzy 198. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 1150 zł + 300 zł...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 17 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kwatery dla pracowników. Cała Łódź. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. BEZ PROWIZJI Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do sprzedania w Zgierz...

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    feruję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz dużą LOGGIĄ 5,5 m2, któte jest położone na osiedlu 650-lecia przy ul.L. St...

  • Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa
    1 / 16
    Świetny rozkład w Centrum Konstantynowa

    Konstantynów Łódzki

    • 364 360 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !
    1 / 20
    Zamieszkaj w sercu Kanzas ! Jedyne na 1 piętrze !

    Konstantynów Łódzki

    • 348 360 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 450 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie
    1 / 20
    Mieszkanie dla ciebie ! M2 w Konstantynowie

    Konstantynów Łódzki

    • 316 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 445 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 720 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 459 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgierz

    • 57 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lutomiersk

    • 250 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego
    1 / 19
    M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 349 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstantynów Łódzki

    • 512 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym
    1 / 20
    PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym

    Konstantynów Łódzki

    • 198 360 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 668 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż

    Stryków

    • 3 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, oferta bezpośrednia. Przedstawiam Państwu ofertę na wynajem (nie wykluczam sprzedaży) mieszkania 70,65 mkw. Mieszkanie w Strykowie o pow. 70,65 m2 po generalnym remo...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/4 w spółdzielczym prawie Zgierz
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/4 w spółdzielczym prawie Zgierz

    Zgierz

    • 60 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/169/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/4 częśc...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Łódzka

    Zgierz » ul. Łódzka

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi.Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do...

  • Kawalerka do wynajęcia

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia-30m na nowym strzeżonym osiedlu w Aleksandrowie Łódzkim piętro 3, winda, balkon. Koszt wynajmy 1500zł miesięcznie + czynsz 330 złotych + prąd według zużycia...

  • Mieszkanie Zgierz ul.

    Zgierz

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe do remontu - idealne pod własną aranżację i wynajem!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w zadbanym, ogrodzonym bloku. Okna wyc...

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Zgierzu do sprzedania 29 metrowa pokój kuchnia przedpokój łazienka blok koło Semu-polo cena 260,000 do negocjacji mieszkanie umeblowane pralka lodówka wszystko co na z...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Kilińskiego

    • 298 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,69 m². Doświetlone z ekspozycją na południe. Położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku, na cichym i spokojnym osiedlu...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Ogrodowa
    1 / 14
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Ogrodowa

    Aleksandrów Łódzki

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy funkcjonalny trzypokojowy apartament z ładnym balkonem urządzony w ponadczasowym stylu i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji przy...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę
    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

    Stryków

    • 1 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Stryków k/Łodzi wynajmę

  • Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Zgierzu w zabudowie szeregowej. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z toaletą i wiatrołapu. Cała powierzchnia użytkowa to 33 metry. Mieszkanie m...

  • mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim
    mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim

    Konstantynów Łódzki

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    mieszkanie na Jana Pawła II w Konstantynowie Łódzkim tel, [tel]

  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.
    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.

    Aleksandrów Łódzki

    • 365 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni...