• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sycowem

(27)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 438 750 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Kępnie
    1 / 14
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Kępnie

    Kępno

    • 425 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 460 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie z balkonem!
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie z balkonem!

    Kępno

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 364 654 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2pokoje, 57,9 m² z balkonem, Twardogóra

    Twardogóra

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2‑pokojowe, 57,9 m² z balkonem – Twardogóra, ul. Henryka Dąbrowskiego 10/3Przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,9 m²,, położone przy ul....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie w Świniarach Wielkich

    Świniary Wielkie

    • 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie do remontu w Świararach Wielkich. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, składa się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i odzielnej toalety. Wielkość...

  • Apartament do wynajęcia w Odolanowie lub w Ostrowie wlkp.
    1 / 7
    Apartament do wynajęcia w Odolanowie lub w Ostrowie wlkp.

    Odolanów

    • 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowo wyposażony Apartament z miejscami noclegowymi w Odolanowie . W cenie media, obsługa nieruchomości, pościel i całe niezbędne wyposażenie. W pobliżu markety...

  • Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmuję mieszkanie firmie ztrudniajacej pracowników z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub okolicy wystawiam rachunek bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy w pobliżu cena za...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Oleśnica

    • 679 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kolęda

    • 30 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Nieruchomości Wiesława Tymoczko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Osiek

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieruszów

    • 199 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Stella Wilczyńska NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 438 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bierutów

    • 295 529 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 371 356 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bierutów

    • 381 108 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy
    1 / 8
    Mieszkanie do wynajęcia dla pracowników z Ukrainy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia mieszkanie dla 4 mezczyzn lub 4 kobiet z Ukrainy pracujących w Oleśnicy lub w Okolicy Oleśnicy przy ul. Krzywoustego 1/7 na przeciw Rossmanna w mieszkaniu jest kuchnia...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 13
    Mieszkanie do wynajęcia

    Oleśnica

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienka od 20.01.23 r dla małżeństwa bez dzieci lub 2 kobiet

  • Mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym

    Krośnice

    • 579 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% od kupującego. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację ⏬⏬⏬Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego, znajdującego się w Krośnicach- gmina wiejs...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Namysłów
    1 / 5
    Mieszkanie na sprzedaż - Namysłów

    Namysłów

    • 310 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w spokojnej części Namysłowa. Mieszkanie o powierzchni 57,7 m2. Trzy pokoje, kuchnia i łazienka. Drugie piętro, balkon. Pokoje do odświeżenia, kuchnia i łaz...

  • 3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon
    1 / 15
    3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon

    Oleśnica

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe — właśnie znalazłeś m...

  • Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy
    1 / 8
    Mieszkanie dla 6 Ukraincow w Olesnicy

    Oleśnica

    • 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Hostel dla pracowników z Ukrainy pracujących w Olesnicy lub okolicy ul. Krzywoustego 1 wszystkie sklepy i markety w pobliżu wiecej informacji tel.[tel]

  • Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy
    1 / 16
    Mieszkanie do wynajęcia w Oleśnicy

    Oleśnica

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie umeblowane wynajmę składa się z kuchni salonu pokoju sypialnego przedpokój oraz łazienki bardzo dobra lokalizacja wszystkie sklepy I markety w pob...

  • Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze
    1 / 16
    Bez PCC i prowizji, 3 pokoje, ogródek, poddasze

    Oleśnica

    • 497 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową w urokliwej lokalizacji Oleśnica Rataje, ul. Agatowa → Kupujący nie płaci PCC oraz prowizji ! Oferujemy mieszkania o pow...

  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...

  • Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada
    1 / 9
    Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada

    Oleśnica

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 58 m² w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum miasta?...

  • Mieszkanie Oleśnica ul. Klonowa

    Oleśnica » ul. Klonowa

    • 715 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    ul. Klonowa, Oleśnica Nowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę....

  • Mieszkanie na sprzedaż - nowa cena

    Krośnice » ul. Sanatoryjna

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,1 m² (łączna powierzchnia z piwnicą i balkonem: 40,40 m²), położone na 4. piętrze w zadbanym i bardzo dobrze zarządzanym osiedlu....

  • Sprzedam mieszkanie

    Namysłów

    • 395 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone w Namysłów ul.Łączańska. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort...

  • 3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²
    1 / 15
    3.pokoje, balkon, piwnica - 72 m²

    Oleśnica

    • 517 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m², zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz ponadprz...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Namysłów

    • 385 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone w Namysłów. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort i wygodę cod...

  • 2 pok. Bierutów  doskonałe pod inwestycję / flip!
    2 pok. Bierutów doskonałe pod inwestycję / flip!

    Bierutów

    • 120 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 43,8 m² w kamienicy Bierutów, ul. Konopnickiej, do generalnego remontu Idealne pod flip !!!  Lokal składa się z: dwóch przestronnych pokoi, łazienki, kuchn...

  • Mieszkanie 3 pokoje, 1 piętro, blok, balkon
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokoje, 1 piętro, blok, balkon

    Namysłów

    • 346 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się na 1 PIĘTRZE w bloku z balkonem w Namysłowie. Lokal mieszkalny o pow. 48 m2 składa...

  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 389 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ta inwestycja w Wilkowie koło Namysłowa to idealne połączenie komfortu,...

  • Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka
    Mieszkanie Namysłów, Oleśnicka

    Namysłów

    • 399 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter