• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Świerzawą

(63)
  • Mieszkanie w Cieplicach do remontu

    Jelenia Góra

    • 223 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy mają przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w willowej dzielnicy miasta Jeleniej Góry - Cieplice o powierzchni 49,20 m...

  • Mieszkanie Jelenia Góra

    Jelenia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 63,57 m, położo...

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie po remoncie z garażem!

    Gryfów Śląski

    • 266 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy przedstawiają Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w centrum miasta Gryfowa Śląskiego. Mieszkanie o powierzchni 63 m...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iwiny

    • 2 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łaziska rynek pierwotny

    Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu nowych mieszkań bezczynszowych w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkania o...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ogorzelec

    • 207 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Osetnica

    • 340 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sosnówka

    • 451 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnówka

    • 594 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łaziska

    Łaziska

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nowego mieszkania bezczynszowego w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 7
    Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 109 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje...

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi – bez c...

    Mysłakowice

    • 66 499 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypca w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzące...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 341 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny! Szukasz nieruchomości stanowiącej alternatywę dla domu? A może chcesz mieszkać w połowie, a drugą wynajmowa...

  • Mieszkanie Goczałków ul.

    Goczałków

    • 350 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wraz z rodziną szukasz atrakcyjnego cenowo mieszkania? Omega Estate ma coś dla Ciebie! Proponujemy rozkładowe mieszkanie położone w zadbanym budynku w miejscowości Goczałków, 5 km...

  • Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna
    1 / 11
    Mieszkanie Kruszyn gm. Bolesławiec, Główna

    Kruszyn

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu kawalerki położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w Kruszynie. Mieszkanie z parkingiem i dużym wspólnym ogrodem....

  • Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem
    1 / 16
    Wyremontowane mieszkanie z dużym ogrodem

    Cieszów

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    UWAGA - mieszkanie na terenie w 100% NIEZALEWOWYM! UWAGA - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremo...

  • Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice
    1 / 16
    Duże mieszkanie z widokiem Mysłakowice

    Mysłakowice

    • 569 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym bud...

  • MARCISZÓW z dużym ogrodem
    1 / 5
    MARCISZÓW z dużym ogrodem

    Marciszów

    • 160 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duża nieruchomość. Koło Kamiennej Góry Dwupoziomowa, pierwsze piętro lokal mieszkalny główny -kuchnia łazienka pokój 37,1 M2. Drugie piętro pokój letni ,kuchnia letnia ,komórka str...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże
    1 / 10
    Przestronne 2-pokojowe z ogródkiem, szopą i garaże

    Krzeszów

    • 139 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone w spokojnej miejscowości Krzeszów, w powiecie kamiennogórskim. To idealna propozycja dla...

  • Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka
    1 / 5
    Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

    Wilczyce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Kamil Morka tel. [tel] -- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI -- Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesi...

  • Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,

    Suszki

    • 200 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego  w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku wi...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytnica

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna...

  • Mieszkanie na wynajem.
    1 / 16
    Mieszkanie na wynajem.

    Gryfów Śląski

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dostępne od zaraz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w stylu retro – centrum Gryfowa, Najem okazjonalny. Do wynajęcia pr...

  • Mieszkanie o metrażu domu  93 m² w Szczytnicy!
    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy!

    Szczytnica

    • 415 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy! Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoc...

  • Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska
    Mieszkanie Goczałków gm. Strzegom, Strzegomska

    Goczałków

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta o...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...

  • Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice

    Wiadrów

    • 185 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: I Powierzchnia: 48,66 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!...

  • Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.
    Mieszkanie na wynajem w Sosnówce.

    Sosnówka

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego lokalu w Sosnówce, który łączy w sobie funkcjonalność...