• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wojcieszów
  • Olsztynek +20 km
  • Niwa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Świerzawa

(2)
  • 2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone
    1 / 16
    2 pokoje, parter, po remoncie, wyposażone

    Świerzawa

    • 199 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe, wyremontowane mieszkanie o pow. 55,70 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Złotoryjskiej w Świerzawie. Lokal składa się z dwóch pokoi,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świerzawa

    • 115 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 1 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w Cieplicach do remontu

    Jelenia Góra

    • 223 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy mają przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w willowej dzielnicy miasta Jeleniej Góry - Cieplice o powierzchni 49,20 m...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 161 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 500 106 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra » Cieplice Śląskie-Zdrój

    • 479 727 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 540 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 366 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 370 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 295 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Złotoryja

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 385 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 319 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 487 990 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolków

    • 248 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 261 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jelenia Góra

    • 315 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • 2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 170 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność biura. Do sprzedania 2 pokoje mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ul. B. Chrobrego w Wojcieszowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju...

  • Przestronny apartament w centrum JG
    1 / 10
    Przestronny apartament w centrum JG

    Jelenia Góra

    • 2 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    STYLOWY APARTAMENT W CENTRUM JEL. GÓRY. Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mie...

  • Mieszkanie Jelenia Góra ul. Różyckiego

    Jelenia Góra » ul. Różyckiego

    • 358 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku 4pitrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,90 m2 składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc. Okna PVC, wymienio...

  • Przestronne M-2 do remontu
    1 / 12
    Przestronne M-2 do remontu

    Jelenia Góra

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum o pow użytkowej 53,40 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w kamienicy ki...

  • Mieszkanie M2 Zabobrze 1
    1 / 8
    Mieszkanie M2 Zabobrze 1

    Jelenia Góra

    • 305 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Zabobrze 1. Gotowe do zamieszkania. Bezpośrednio - Pełna własność. Miesz...