• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybnik
  • Bystra
  • Przecław +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Stepnicą

(11)
  • Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji

    Police

    • 379 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, Osiedle Dąbrówka I 61,76 m² Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszka...

  • 3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.
    1 / 13
    3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.

    Police

    • 429 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na...

  • Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów
    1 / 15
    Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów

    Goleniów

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m² położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą...

  • 2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego
    1 / 11
    2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego

    Police

    • 395 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze budynku. NIeruchomość składa się z : -Salonu z wyjściem na spory balkon - widok na las -Pokoju sypialnianego...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa

    Goleniów

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWA Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maj...

  • Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału

    Goleniów

    • 730 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Niższa cena o 69.000 zł! Mieszkanie o powierzchni 150,85 m² znajdujące się w domu wolnostojącym dwulokalowym, położonym na działce o powierzchni 402 m². Dla lokali ustanowiono umo...

  • Goleniów, cztery pokoje 87 m2 w otulinie lasu.

    Goleniów » ul. Matejki

    • 739 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

      Goleniów mieszkanie czteropokojowe usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Matejki. Lokal o powierzchni 87 m2 usytuowany na trzecim piętrze.  Budynek&n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Police

    • 269 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goleniów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Policach

    Police

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania na trzecim piętrze (3/4) bloku zlokalizowanego w Policach przy ul. Leopolda Okulickiego. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z KW. Na powierzchnię 59,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym
    1 / 5
    Kawalerka Szczecin ul. Santocka z miejscem parkingowym

    Szczecin

    • 1 600 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Duża kawalerka na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona. W pokoju kanapa, fotele, szafa, komody, biurko. Osobna kuchnia do dyspozycji kuchenka gazowa, lodówka, czajnik elektryczn...

  • Śródmiejskie mieszkanie w futurystycznym stylu

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 910 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu rewelacyjną ofertę. Oferujemy piękne i futurystyczne 5-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na pierwszym piętrze w tr...

  • Duża kawalerka z antresolą, Centrum!

    Szczecin » ul. Aleja Piastów

    • 355 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duża kawalerka z oddzielną kuchnią zlokalizowana w centrum Szczecina na 1. piętrze wyremontowanej, czystej kamienicy przy Al. Piastów róg ul. Jagiellońskiej.Lokal znajd...

  • Piękne mieszkanie na sprzdaż, 5 pokoi, 86,35 m2

    Warzymice » ul. Sympatyczna

    • 999 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje...

  • Pogodno,45m2,3pokoje,po remoncie, wyposażenie, AGD

    Szczecin » ul. Rostworowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze...

  • Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.
    Pokój premium w Centrum Szczecina + szybki internet w cenie.

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Szczecina! Nieruchomość znajduje się w mieszkaniu przy ulicy Bolesława Limanowskiego na 3 piętrze. Bardzo bliska odległość do...

  • Na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje

    Szczecin » Śródmieście » al. Bohaterów Warszawy

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch...

  • Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy
    1 / 13
    Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy

    Warzymice

    • 649 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wp...

  • Słoneczne 2-pok. Warzymice 569 tys. gotowe!

    Warzymice » park Przy ul. Lipowej

    • 569 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m², położonego na kamer...

  • 3-pokoje z dużym garażem w cenie ul. Hoża

    Szczecin » ul. Hoża

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wy...

  • 2 pokoje, parter, balkon, os. Kresy I

    Warzymice

    • 590 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z balkonem – os. Kresy I, Warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m², położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w Warzy...

  • 3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice
    1 / 17
    3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice

    Warzymice

    • 889 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ko...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Szczecin, Nowe Miasto Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,81 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka

    Szczecin

    • 366 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest nowe w trakcie wykańczania mieszkanie 2 pokojowe z dużą antresolą do u...

  • Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,
    1 / 7
    Kawalerka z balkonem o pow. 34 m2, os. Bukowe,

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkc...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA SZCZECIN, UL. BRATA ALBERTA, bezczynszowe. Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej części Szczecin, przy ul. Brat...

  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 659 516 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.08, taras: 15,94 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 721 174 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.1.UT.7 - balkon: 9,06 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 854 260 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.5.08, balkon: 12,4 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 815 710 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.05, taras: 9,03 m, ogródek: 9,64 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płat...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 640 035 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.6.04, balkon: 9,33 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 050 802 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G5.05, dwa balkony: 7,15 m + 3,74 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne...

  • Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem
    1 / 13
    Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonow...

  • 2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!
    1 / 10
    2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!

    Szczecin

    • 599 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy s...

  • Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje
    1 / 9
    Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje

    Szczecin

    • 298 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m², idealne zarówno do zamieszk...

  • 31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy
    1 / 8
    31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 do 12 miesiecy wynajem Jeśli ogłoszenie jest wyświetlone to znaczy że jest aktualne. Kaucja zwrotna 3000 BEZ PROWIZJI! stale oplaty: 2000 czynsz + 50 internet/tv + 900 czynsz a...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. al. Bohaterów Warszawy

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 500 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaTRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ul. Potulickiej. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu zamkniętym, na 5 piętrze w blo...

  • Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!
    1 / 16
    Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!

    Szczecin

    • 739 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na całkowitą powierzchnię 62,48 m2 wchodzi : -salon z aneksem kuchennym 26,60 m2 -...