• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Gościno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Porębą

(35)
  • Top lokalizacja w Zawierciu -z balkonem 60 m 2
    Top lokalizacja w Zawierciu -z balkonem 60 m 2

    Zawiercie

    • 339 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Mieszkanie 60 m² z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75 Cena: 349 000 zł Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze wieżowc...

  • mieszkanie na sprzedaż
    mieszkanie na sprzedaż

    Myszków

    • 450 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 3 pokoje z pełnym wyposażeniem – Myszków (ul. Sucharskiego), świetna lokalizacja i pełny metraż! Opis: Szukasz gotowego do wprowadzenia, ciepłego i funkcjonalnego mieszka...

  • Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy

    Zawiercie

    • 432 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości RE/MAX z przyjemnością prezentuje nową inwestycję deweloperską Zacisze Kromołów – kameralne osiedle mieszkaniowe położone w cichej, zielonej części miasta. Osie...

  • Zadbane mieszkanie 51.70m2 w Zawierciu na sprzedaż
    1 / 14
    Zadbane mieszkanie 51.70m2 w Zawierciu na sprzedaż

    Zawiercie

    • 300 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbane mieszkanie 51.70m2 - parkiet we wszystkich pokojach. - okna PCV - kafelki w kuchni oraz łazience - balkon od strony zachodniej  Mieszkanie usytuowane wschodnio-zachod...

  • Mieszkanie Myszków
    1 / 7
    Mieszkanie Myszków

    Myszków

    • 199 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Michalczyk Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania Myszków, ul. Pułaskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m, położone na pierwszym piętrze w Myszko...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 314 526 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie M2 lub M3 w Zawierciu
    1 / 2
    Mieszkanie M2 lub M3 w Zawierciu

    Zawiercie

    • 150 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najlepiej do remontu, M2 lub M3, jestem klientem gotówkowym. Tylko w bloku.

  • 3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 455 941 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    2 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 374 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    4 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 499 419 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE, 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 444 350 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 430 355 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    4 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 471 744 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    2 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 372 130 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    2 POKOJE, BALKON, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 376 969 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ
    3 POKOJE 2 BALKONY, NOWE RABATY, SIEWIERZ

    Siewierz

    • 360 748 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 408 777 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siewierz

    • 493 395 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 328 786 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 378 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości