• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kórnikiem

(138)
  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.

    Garby

    • 476 494 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • 3 pok. Dla rodziny 15 min od Centrum Poznania 4 kwartał 2025

    Zalasewo

    • 471 365 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • Ostatnie 2 pok. Oddanie 4 kwartał 2025 ! 15 min od Poznania

    Zalasewo

    • 403 970 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Zalasewo rynek pierwotny ul. Zalasewo

    Zalasewo

    • 483 566 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą okazję do zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,01 m2 w atrakcyjnej cenie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w Zalasew...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Garby rynek pierwotny ul.

    Garby

    • 422 470 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej się okolicy i oferuje sprawną komunikację do centrum Poznania. Do szkoły lub przedszkola można dotrzeć pieszo w kilka minut, a wszelki...

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 15
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 400 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i przytulne 3- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śremie na ul. Konstytucji 3 Maja. Mi...

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Garbach.
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Garbach.

    Garby

    • 473 468 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie

    Garby

    • 518 046 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą
    1 / 8
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą

    Garby

    • 528 221 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji
    1 / 4
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

    Garby

    • 510 897 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam  fajne trzypokojowe mieszkanie. 0% prowiz
    1 / 8
    Sprzedam fajne trzypokojowe mieszkanie. 0% prowiz

    Garby

    • 483 567 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam fajne jednopokojowe mieszkanie. 0% prow.
    1 / 8
    Sprzedam fajne jednopokojowe mieszkanie. 0% prow.

    Garby

    • 307 160 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 599 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kawalerką w dobrej cenie. 0% prowizji
    1 / 8
    Sprzedam kawalerką w dobrej cenie. 0% prowizji

    Garby

    • 296 830 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Dachowa ul. Turkusowa

    Dachowa » ul. Turkusowa

    • 525 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZ PROWIZJI - PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ JAK PIĘKNE I WYGODNE JEST TO MIESZKANIE! Zapraszam na prezentację pięknego, dwupokojowego, parterowego mieszkania z ogródkiem w D...

  • Mieszkanie Swarzędz ul. os. Kościuszkowców

    Swarzędz » os. Kościuszkowców

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego położonego na osiedlu Kościuszkowców. Niski bu...

  • Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • REZERWACJA OFERTY
    REZERWACJA OFERTY

    Swarzędz

    • 649 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 5547|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 575 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GÓRNY SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ |GOTOWY DO WPROWADZENIA - NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH | CZAPURY K. POZNANIA UL. JAGODOWA| 68,5 m2 | 4 POKOJE | Z D...

  • 5538|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu. NOWE formy REKL...