• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Kórnikiem

(138)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Luboń » al. Jana Pawła II

    • 354 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Śrem,
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 495 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę klimatycznego mieszkania mieszczącego się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Śremu na ul. Mic...

  • Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska
    Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska

    Kruszewnia

    • 598 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powie...

  • 81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II
    1 / 10
    81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II

    Luboń

    • 749 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 81,6 m², położone przy al. Jana Pawła II 3 w Luboniu, na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2011 roku. To oferta dla osó...

  • Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach Kruszewnicka
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach Kruszewnicka

    Garby

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie kawalerkę w Garbach koło Swarzędza. 34m2. Mieszkanie jest nowe w pełni umeblowane i wyposażone. Posiada przestronny balkon. Do mieszkania przynależy komórka loka...

  • Mieszkanie Luboń,
    Mieszkanie Luboń,

    Luboń

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w nowym budownictwie z windą, Luboń, ul. Pułaskiego. Mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się części Lubonia, która z...

  • Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2
    1 / 12
    Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2

    Kruszewnia

    • 619 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej okolicy. To...

  • Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców
    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców

    Swarzędz

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    UWAGA! Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa w sprzedaży. Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z KW) o powierzchni 49,5 m², położone w Swarzędzu na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal mieszkalny - Luboń

    Luboń

    • 38 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Sebastiana Wądołkowskiego w upadłości sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości 1/2 części włas...

  • Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami
    1 / 8
    Pokój (z osobnym wejściem) w domu wolnostojącym z mediami

    Wiórek

    • 1 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Pokój jednoosobowy, ok. 20 m2, w pełni umeblowany, z osobnym wejściem bezpośrednio z klatki schodowej. Pokój z dostępem do aneksu kuchennego, widocznego na zdjęciu, oraz do wspóln...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Swarzędz

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, Mam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 49 m. kw. Znajduje się na III piętrze. Jest balkon, piwnica. Okna od strony zachodniej. Mieszkanie po generalnym remoncie, goto...

  • Mieszkanie Dachowa gm. Kórnik, Cytrynowa
    1 / 11
    Mieszkanie Dachowa gm. Kórnik, Cytrynowa

    Dachowa

    • 605 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 56,6 m komfortu i prywatności Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z urokiem własnej, zielonej przestrzeni, ta...

  • Nowa kawalerka z balkonem
    1 / 15
    Nowa kawalerka z balkonem

    Czapury

    • 269 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mam na sprzedaż kawalerke 22 metry plus balkon 5 metrow w stanie deweloperskim na 1 piętrze w bloku(16b) 3 piętrowym w Czapurach na osiedlu poznańskim 700 metro od Poznania...

  • Mieszkanie Kleszczewo, Szymborskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kleszczewo, Szymborskiej

    Kleszczewo

    • 450 379 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się oferty sprzedaży nowopowstałego 2-pokojowego mieszkania z tarasem, usytuowanego na parterze w inwestycji Kleszczewo, blisko Poznania. Funkcjonalność i...

  • Loka mieszkalny - Luboń

    Luboń

    • 38 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Śrem,
    1 / 14
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po termomod...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Luboń

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę wyposażone i urządzone mieszkanie w centrum Lubonia. Koszt 1800,00 + 500,00 czynsz w tym ogrzewanie gazowe i internet. Dodatkowo media wg. zużycia. Oferta bezpośrednio od...

  • Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow
    Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow

    Garby

    • 444 721 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji
    Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

    Garby

    • 475 157 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem
    Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Garby

    • 406 415 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości