• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Legnica

(122)
  • Kawalerka po remoncie - 2 min do ścisłego centrum.

    Legnica

    • 205 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka na sprzedaż w centrum Legnicy. Po kapitalnym remoncie, pachnąca świeżością. Wysoki standard. Niski czynsz. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie posiada balkon z widokie...

  • Mieszkanie bez pośredników

    Legnica

    • 237 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje. Zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Legnica osiedle Piekary C. Blisko szkoła, przedszkole, markety i przystanek autobusowy. Kon...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnów

    • 347 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zębowice rynek pierwotny ul.

    Zębowice

    • 653 325 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Marzy Ci się przestrzeń i święty spokój? Omega Estate ma do zaoferowania piękne mieszkania - alternatywę domu.Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w Zębowicach oferuje przemyślane r...

  • Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie po remoncie CHOJNÓW

    Chojnów

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    "Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania po kapitalnym remoncie usytuowanego na III p. w kamienicy - miasto Chojnów. Lokal mieszkalny 2-pokojowy o p...

  • Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie - styl, przestrzeń i klimat

    Chojnów

    • 435 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Masz dość ciasnych bloków? Szukasz przestrzeni, spokoju i potencjału? To mieszkanie spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i inwestora. 125 m2 - 4 pokoje - balkon i ogród - spiż...

  • Lokal mieszkalny - Ruja

    Ruja

    • 163 400 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – III próba sprzedaży a)           prawo własności nieruchomości lokalowej nr 1 o powierzchni użytkowej 166,70 m2  wraz z udziałem w nieruchomości wsp...

  • Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice
    1 / 7
    Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy Pańs...

  • Mieszkanie Jawor ul. Cukrownicza

    Jawor » ul. Cukrownicza

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Omega Estate proponuje mieszkanie do wynajmu położone w strategicznym miejscu obok Mercedes-Benz oraz innych zakładów pracy. Na niecałe 30m2 składa się:- duży jasny pokój z widokie...

  • Mieszkanie Chojnów,
    1 / 14
    Mieszkanie Chojnów,

    Chojnów

    • 199 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,5 m², z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym na piętrze, położone w centrum Chojnowa. Lokal przeszedł gruntowny remont w grudn...

  • Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń
    1 / 8
    Okazja cenowa - 3 pokoje z balkonem, pełen rozkład ul. kiliń

    Chojnów

    • 283 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ogłoszenie od osoby prywatnej - bez prowizji, pośrednikom dziękuje za telefony. Jestem pod telefonem każdego dnia do 21.30 - także w weekendy. Powierzchnia 66 m2 Posiadam wirtual...

  • Lokal mieszkalny - Ruja

    Ruja

    • 130 720 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – IV próba sprzedaży a)           prawo własności nieruchomości lokalowej nr 1 o powierzchni użytkowej 166,70 m2  wraz z udziałem w nieruchomości wspó...

  • Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów
    1 / 12
    Mieszkanie Piotrowice gm. Chojnów

    Piotrowice

    • 79 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 3 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    BEZCZYNSZOWA kawalerka z klimatem Twoje 26 m pod Chojnowem! Lokalizacja: Piotrowice (k. Chojnowa) Metraż: 25,90 m Piętro: Parter Stan: Do własnej aranżacji (przygotowane do remo...

  • Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem
    1 / 16
    Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem

    Chojnów

    • 189 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojn...

  • Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka
    1 / 5
    Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

    Wilczyce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Kamil Morka tel. [tel] -- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI -- Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesi...

  • Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy – Chojnów

    Chojnów

    • 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na II . piętrze zadbanej kamienicy, położonej w Chojnowie,...