• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Legnica

(11)
  • Mieszkanie Legnica, Mazowiecka
    Mieszkanie Legnica, Mazowiecka

    Legnica

    • 230 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji - oś. Piekary A w Legnicy. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym z w...

  • Mieszkanie Legnica ul. Nowogródzka

    Legnica » ul. Nowogródzka

    • 2 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZEBiuro Powierska Nieruchomości prezentuje na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na 3. piętrze w b...

  • Do wynajęcia 2 pokoje z balkonem, miejsce parkingowe
    1 / 16
    Do wynajęcia 2 pokoje z balkonem, miejsce parkingowe

    Legnica

    • 1 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia kompletnie wyposażone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na II piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 12
    Mieszkanie do wynajęcia

    Legnica

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Cena wynajęcia już ze WSZYSTKIMI OPŁATAMI za media to 2.700 zł miesięcznie . Kaucja nie jest wymagan...

  • Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej

    Legnica

    • 285 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, Osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem?...

  • Umeblowane 3 pokojowe mieszkanie-wynajem
    1 / 17
    Umeblowane 3 pokojowe mieszkanie-wynajem

    Legnica

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze niskiego bloku, przy ulicy Ksawerego Pruszyńskiego w L...

  • 2 pokoje w Legnicy, wyposażone, umeblowane
    1 / 16
    2 pokoje w Legnicy, wyposażone, umeblowane

    Legnica

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze w bloku przy ul. Rzeczypospolitej w Legnicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 37,30...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 480 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 820 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legnica

    • 2 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 1 950 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chocianów

    • 310 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Polkowice Hubala ul. Mjr. Hubala

    Polkowice » ul. Hubala

    • 280 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze 4-piętrowego budynku o pow. 44m2 . Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, po gruntownym remoncie, rolety w oknach, klimat...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...