• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Legnica

(122)
  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 12
    Mieszkanie do wynajęcia

    Legnica

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe umeblowane mieszkanie przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Cena wynajęcia już ze WSZYSTKIMI OPŁATAMI za media to 2.700 zł miesięcznie . Kaucja nie jest wymagan...

  • Sprzedam mieszkanie blisko Centrum i Dworca PKP
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie blisko Centrum i Dworca PKP

    Legnica

    • 440 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70m na 2-gim piętrze w kamienicy niedaleko centrum. W skład mieszkania wchodzą : - salon - 2 sypialnie - kuchnia - toaleta z WC -...

  • OKAZJA! 111m2 w Centrum I PIĘTRO Wykusz i 2 Balkony
    1 / 13
    OKAZJA! 111m2 w Centrum I PIĘTRO Wykusz i 2 Balkony

    Legnica

    • 569 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA! 111m2 w Centrum | I PIĘTRO | Wykusz i 2 Balkony | Pod Biuro, Gabinety, Kancelarie lub Apartament Opis: Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 111 m²,...

  • Mieszkanie Legnica
    1 / 8
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 475 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy na prezentację wyjątkowych apartamentów z własnym ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi w cichej i spokojnej okolicy. Zamknięte osiedle znajduje się w otoczeniu zi...

  • Mieszkanie Legnica, V Dywizji Piechoty
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, V Dywizji Piechoty

    Legnica

    • 550 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszamy na prezentację wyjątkowych Apartamentów z własnym ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi w cichej i spokojnej okolicy w Legnicy. Zamknięte osiedle znajduje się w oto...

  • Mieszkanie z działką i garażem OKAZJA
    1 / 6
    Mieszkanie z działką i garażem OKAZJA

    Legnica

    • 159 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NIE SZUKAJ DALEJ - OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE - KLUCZE W BIURZE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRODEM , GARAŻEM i pomieszczeniem gospodarczym Atrakcyjne mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Legnica, Książęca
    1 / 6
    Mieszkanie Legnica, Książęca

    Legnica

    • 345 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m², usytuowane na czwartym piętrze kamienicy przy ul. Książęcej w Legnicy. Układ mieszkania: • trzy pokoje, • kuchnia, • łazienka, • przedpo...

  • Mieszkanie Legnica, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Legnica, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

    Legnica

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 4 pokojowe - 74,90 m² z balkonem oś. Piekary C Legnica. Opis nieruchomości: Oferujemy słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 74,90 m², zlokalizowane na III p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w Kwadracie przy al.Grunwaldzkiej z miejsc.park.
    1 / 16
    Mieszkanie w Kwadracie przy al.Grunwaldzkiej z miejsc.park.

    Legnica

    • 495 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z dwoma balkonami,2 pokoje plus pokój na piętrze,salon z kuchnią,przedpokój,łazienka. NISKI CZYNSZ około 200 zł.Miejsce postojowe przynależne do mieszkania ( teren zamk...

  • Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Legnicy - Rynek 16
    1 / 9
    Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Legnicy - Rynek 16

    Legnica

    • 1 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 16,73 m², położone w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Legnicy, przy ul. Rynek 16. Lokal usytuowany j...

  • Mieszkanie Legnica, Szaniawskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Szaniawskiego

    Legnica

    • 475 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Wyjątkowe 4 Pokoje z Widokiem ul. Szaniawskiego, Legnica Szukasz przestrzeni dla rodziny w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Legnicy? To mieszkanie łączy funkcjonalność,...

  • 2 pokoje, parter, balkon, miejsce postojowe -
    1 / 16
    2 pokoje, parter, balkon, miejsce postojowe -

    Legnica

    • 529 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Legnicy – osiedle Centrum Park, tuż przy Parku Miejskim, zaledwie kilka minut spacerem od...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 13
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 2 pokojowe - 47,10 m² Legnica oś. Zosinek Opis nieruchomości: Oferujemy przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², zlokalizowane na II piętrze...

  • Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, al. Rzeczypospolitej

    Legnica

    • 285 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Słoneczna Kawalerka z Włoskim Stylem Legnica, Osiedle Bielany Szukasz gotowego do wprowadzenia, przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? A może planujesz inwestycję pod wynajem?...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 4
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 670 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE 3 POKOJOWE LEGNICA OŚ. BIELANY Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 68 m². Mieszkanie znajduje się na II piętrze nowego apartamentowca. W skład nieruchomości wchodzą:...

  • Na sprzedaż Mieszkanie 3-pok. Legnica Piekary A Karkonoska
    1 / 14
    Na sprzedaż Mieszkanie 3-pok. Legnica Piekary A Karkonoska

    Legnica

    • 371 640 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,9m2, przy ulicy Karkonoskiej, na osiedlu Piekary A. Mieszkanie jest środkowe, położone na 2 piętrze, czteropiętrow...

Legnica

    • 391 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,9m2, przy ulicy Karkonoskiej, na osiedlu Piekary A. Mieszkanie jest środkowe, położone na 2 piętrze, czteropiętro...

  • Mieszkanie Legnica,
    1 / 14
    Mieszkanie Legnica,

    Legnica

    • 309 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WYGODNE 2 POKOJOWE LEGNICA OBRĘB TARNINÓW Oferujemy Państwu wygodne przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m². Mieszkanie znajduje się na IV piętrze kamienicy. W skład nieruchomoś...

  • Mieszkanie Legnica, Wjazdowa
    1 / 5
    Mieszkanie Legnica, Wjazdowa

    Legnica

    • 360 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż -lokal mieszkalny ul Wjazdowa Legnica, ul. Wjazdowa Powierzchnia: 67 m² Piwnica: 3 m² Liczba pomieszczeń: 3 Piętro: parter Ogrzewanie: miejskie Stan techniczny: w trak...

  • Umeblowane 3 pokojowe mieszkanie-wynajem
    1 / 17
    Umeblowane 3 pokojowe mieszkanie-wynajem

    Legnica

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze niskiego bloku, przy ulicy Ksawerego Pruszyńskiego w L...