• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chrząstawa Wielka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kostomłoty

(1)
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kostomłoty

    • 210 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krobielowice

    • 2 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie przy ul. Ceglanej

    Jaworzyna Śląska

    • 370 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, z dużym balkonem, w pełni rozkładowe. Do mieszkania przynależy piwnica. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw, a w niedalekiej od...

  • Mieszkanie Żarów Żarów

    Żarów

    • 175 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w Żarowie - II piętro! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, dwa pokoje w układzie przejściowych oraz łazienka. W mieszkaniu są okna...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 129 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokal z witryną, parter - Jaworzyna Śląska! [i]Możliwość przekształcenia na mieszkanie - jest projekt i zgody! [/i] Obecnie na powierzchnię lokalu składa się dwa pomieszc...

  • Mieszkanie Mrowiny

    Mrowiny

    • 280 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe mieszkanie w Mrowinach! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, 4 osobne pokoje, łazienka, toaleta oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe...

  • Mieszkanie Mrowiny ul.

    Mrowiny

    • 215 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Czy znudził Cię zgiełk głośnego, zatłoczonego miasta?Omega Estate proponuje do zakup mieszkanie z garażem i ogródkiem w Mrowinach, 2km od Żarowa.Na 38,6m2 składa się:- Osobna kuchn...

  • Mieszkanie Żarów ul. Mrowiny

    Żarów

    • 150 100 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MROWINY !!!! Nieruchomość na wsi w okolicach Żarowa, składająca się z dwóch odrębnych mieszkań. ŚWIETNA JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM. Mieszkanie w stanie do remontu,...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 239 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie przeszł...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska ul.

    Jaworzyna Śląska

    • 385 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate spełnia marzenia! Tym razem o dużym mieszkaniu dla rodziny.Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o statusie mieszkania, jednakże w praktyce stanowi on połowę domu (p...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 385 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Zarezerwowane ! do 2 maja ! 2-poziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym - Jaworzyna Śląska! [i]Cena do negocjacji![/i] Na powierzchnię mieszkania...

  • Mieszkanie Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 425 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zebrzydowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 3 sypialnie, duża łazienka z toale...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska ul. okolice Centrum

    Jaworzyna Śląska » os. Centrum

    • 1 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnię mieszkania 65 m2 składa się salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc, oraz duży przedpokój....

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 170 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. M...

  • Mieszkanie Pastuchów

    Pastuchów

    • 329 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Pastuchowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, osobna kuchnia oraz łazienka z wc. W mieszkaniu s...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 442 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Marcinowicach! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 3 pokoje, osob...

  • Mieszkanie Łażany ul. Wrocławska

    Łażany » ul. Wrocławska

    • 149 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem, położonego w spokojnej miejscowości Łażany. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomo...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 125 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienk...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazie...

  • Smolec 40m + ogródek
    1 / 7
    Smolec 40m + ogródek

    Smolec

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia od 01.05.2025 - 2 pokojowe mieszkanie dla max 2 osób(salon z aneksem kuchennym + sypialnia + ogródek) o powierzchni 40m2, znajdujące się na osiedlu Leśnym w SMOLCU prz...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 175 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,54 m2, położone w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Mieszkanie ma obecnie układ przejściowy i składa się : - kuchni przy w...

  • Mieszkanie Krobielowice ul.

    Krobielowice

    • 220 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Omega Estate ma przyjemność zaprezentować państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie w malowniczej wsi Krobielowice. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Miękinia ul. Młyńska

    Miękinia » ul. Młyńska

    • 357 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 3 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Lokal mieszkalny położony w Miękini składa si e z Parteru który jest częściowo wyremontowany o powierzchni 52,18 m2 praktycznie w stanie deweloperskim bez CO, część o powierzchni 5...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 220 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,8m2, położony w Marcinowicach z niezależnym wejściem i przynależnym ogródkiem . Zgodnie z dokumentacją lokal stanowi mieszkani...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 5
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 125 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, kuchnia oraz łazienka z...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 9
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 224 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 890 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska
    1 / 8
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie przeszło kapit...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska, okolice Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska, okolice Centrum

    Jaworzyna Śląska

    • 589 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie na wysokim parterze w Jaworzynie Śląskiej z miejscem parkingowym na terenie posesji! Na powierzchnię mieszkania ok. 105 m2 obecnie składa się przestronna ku...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska, Cicha okolica
    1 / 6
    Mieszkanie Jaworzyna Śląska, Cicha okolica

    Jaworzyna Śląska

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na I piętrze kamienicy w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania ok. 37 m2 składa się salon, kuch...

  • Mieszkanie Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 595 420 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 767 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w szeregu! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC N...

  • Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni
    1 / 12
    Słoneczne mieszkanie z oazą zieleni

    Smolec

    • 550 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję wyjątkowe mieszkanie z dużym skrajnym 73m² ogrodem wraz z osobnym wejściem. Posiada przestronny zadaszony taras 16m² z wnęką gwarantującą prywatność. Dodatkowym atutem jest...