• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Koszalin

(16)
  • Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!
    Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!

    Koszalin

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2,...

  • Kawalerka z balkonem 28,5m² | Pełne wyposażenie | Blisko cen
    1 / 8
    Kawalerka z balkonem 28,5m² | Pełne wyposażenie | Blisko cen

    Koszalin

    • 1 600 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie 28,5 m² z balkonem i piwnicą przy ul. Gałczyńskiego w Koszalinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku (bez windy) w...

  • Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna
    1 / 10
    Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna

    Koszalin

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Świetna oferta, bez dodatkowych nakładów finansowych Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Koszalinie przy ul. Poprzecznej. Mieszkanie o wygodnym układzi...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 345 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 315 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koszalin

    • 459 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 328 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Koszalin

    • 279 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 359 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 445 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Koszalin

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie w Koszalinie [ul. Kolejowa]
    Wynajmę mieszkanie w Koszalinie [ul. Kolejowa]

    Koszalin

    • 1 400 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę osobie spokojnej, dbającej o porządek, bez nałogów i zwierząt -mieszkanie dwupokojowe (36 m^2), na parterze, z jasnym, słonecznym, aneksem kuchennym, kabiną prysznicową w ł...

  • Oferuję do wynajęcia mieszkanie, ul. Kolejowa w Koszalinie
    Oferuję do wynajęcia mieszkanie, ul. Kolejowa w Koszalinie

    Koszalin

    • 1 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia, mieszkanie 2-pokojowe (na parterze), w bloku - z dużą (podwójną) piwnicą, umeblowane i w pełni wyposażone, o powierzchni 36 m^2, położone przy ulicy Kolejowa...

  • Mieszkanie do wynajecia
    Mieszkanie do wynajecia

    Koszalin

    • 1 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-POKOJOWE MIESZKANIE BEZ WLASCICIELA, UMEBLOWANE I URZADZONE- LUB DO WYNAJECIA ,TYLKO 1- SAMODZIELNY POKOJ !! ROWNIEZ DLA MATKI Z DZIECKIEM W WIEKU SZKOLNYM, SZANUJACEJ CUDZA WL...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 299 096 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. D...

  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Wakacje nad morzem, apartamenty w Darłówku 400 m od morza!
    1 / 8
    Wakacje nad morzem, apartamenty w Darłówku 400 m od morza!

    Darłowo

    • 380 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do cudownych apartamentów nadmorskich w Darłówku - Baltic Korona! Kompleks Baltic Korona to nowoczesny i wygodny dwupiętrowy budynek, oddany do użytku w 2016 roku. Nasz...

  • Apartament na sprzedaż - inwestycja Sianożęty

    Sianożęty » ul. Wschodnia

    • 845 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie !!!To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprz...

  • Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia
    Parter, loggia, ogródek – gotowe do wejścia

    Białogard

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m², położone na parterze w niskim bloku przy ul. Ciszewskiego w Białogardzie. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić cz...