• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Koszalin

(46)
  • 3-pokoje, duży taras,  Osiedle Unii Europejskiej
    1 / 12

    Nowe

    3-pokoje, duży taras, Osiedle Unii Europejskiej

    Koszalin

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie usytuowane na parterze, nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2021r. Budynek wyposażony w windę, bez...

  • Piękne mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią i garażem
    1 / 16
    Piękne mieszkanie 3-pokojowe z dużą loggią i garażem

    Koszalin

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, przestronne mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności. Jasne wnętrza, starannie dobrane materiały, oraz optymalny uk...

  • Sprzedaż mieszkania
    Sprzedaż mieszkania

    Koszalin

    • 370 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie po remoncie.Okna PCV,łazienka z wanną-glazura i terakota.Panele na podłogach .W kuchni terakota i glazura.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna. Ogrzewanie mi...

  • Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48
    1 / 16
    Mieszkanie Narożne 3-pokojowe z klimatyzacją 54,48

    Koszalin

    • 519 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. B...

  • Bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem
    1 / 6
    Bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem

    Koszalin

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    To mieszkanie już od pierwszego kroku daje poczucie przestrzeni i wygody. Położone na parterze zadbanego budynku z 2003 roku, wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem, w którym ka...

  • 3 pokoje z loggią | prywatność i spokój
    1 / 15
    3 pokoje z loggią | prywatność i spokój

    Koszalin

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 POKOJE | 1 PIĘTRO | ŚWIATŁO, PRYWATNOŚĆ I SPOKÓJ ul. Żytnia, Koszalin 50 m² + 4 m² komórka lokatorska 1 piętro cena: 430 000 zł Budynek z 2014 roku, ostatni w linii zabudowy –...

  • Mieszkanie 3 pok. na II p. Przylesie!
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pok. na II p. Przylesie!

    Koszalin

    • 409 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA !!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Prezentuję Państwu, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2. Lo...

  • Mieszkanie 3 pok. w świetnej lokalizacji!!!
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pok. w świetnej lokalizacji!!!

    Koszalin

    • 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Dzień dobry, Mam zaszczyt zaprezentować Wam kolejną interesującą ofertę mieszkania, zlokalizow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!
    Wygodne mieszkanie na wynajem blisko centrum!

    Koszalin

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura RE/MAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2,...

  • Nowoczesne 3-pokojowe, 54,22 m², parter, balkon
    1 / 12
    Nowoczesne 3-pokojowe, 54,22 m², parter, balkon

    Koszalin

    • 499 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 54,22 m², zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Lokal jest gotowy do zamieszkania – sprze...

  • Prestiżowy apartament, kup i zarabiaj
    1 / 15
    Prestiżowy apartament, kup i zarabiaj

    Koszalin

    • 659 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrze...

  • Mieszkanie Sprzedaż: Koszalin

    Koszalin

    • 444 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze w Koszalinie
    1 / 15
    Mieszkanie na parterze w Koszalinie

    Koszalin

    • 645 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Koszalinie: idealne do zamieszkania! P...

  • Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż
    1 / 9
    Koszalin 3 pokojowe ul Zakole – z loggią, garaż

    Koszalin

    • 499 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu – z loggią i garaż ! Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 6...

  • Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna
    1 / 10
    Mieszkanie Koszalin, Poprzeczna

    Koszalin

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Świetna oferta, bez dodatkowych nakładów finansowych Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Koszalinie przy ul. Poprzecznej. Mieszkanie o wygodnym układzi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 537 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie blisko morza, 3-pokojowe - pełna własność.
    1 / 14
    Mieszkanie blisko morza, 3-pokojowe - pełna własność.

    Koszalin

    • 590 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie od około 7 lat było użytkowane wyłącznie do dziennej opieki nad dziećmi. Znajduje się w wieżowcu na ulicy Fałata. Mieszkanie zostało wykupione ze spółdzielni na odrębną...

  • Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowy...

    Koszalin

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 729 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 590 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Koszalin
    Biuro nieruchomości