• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nad morzem Sianów

(8)
  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 211 284 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 292 442 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 6 176 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojo...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 226 397 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    1 / 3
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 152 915 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sianów
    1 / 4
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 172 907 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogowo

    • 821 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 460 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mielno

    • 1 646 478 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 19 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dobra Oferta Pro
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 11
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 579 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 38,89 m, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Mielnie zaledwie 350 metrów od plaży i jeziora Jamno. Ide...

  • Mieszkanie Mielno, Na Mierzei
    1 / 10
    Mieszkanie Mielno, Na Mierzei

    Mielno

    • 590 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczys...

  • Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem
    1 / 16
    Wymarzone Mieszkanie nad Jeziorem

    Bukowo Morskie

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wymarzone mieszkanie nad jeziorem, blisko morza! Zapraszamy na prezentację tego niezwykłego mi...

  • Mieszkanie nad morzem w Darłówku
    1 / 8
    Mieszkanie nad morzem w Darłówku

    Darłowo

    • 530 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam apartament 2 pokojowy w Darłówku 400 m od morza ul. Północna.Apartament znajduje się na 2 pietrze posiada 2 pokoje ,aneks kuchenny ,łazienkę, przedpokój, balkon, miejsce p...

  • Mieszkanie Darłowo, Północna
    1 / 15
    Mieszkanie Darłowo, Północna

    Darłowo

    • 700 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położ...

  • Mieszkanie Darłowo Darłówko, Północna
    1 / 13
    Mieszkanie Darłowo Darłówko, Północna

    Darłowo

    • 495 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 62,72 m² z dużym tarasem - 6 minut od plaży | Darłówko Wschodnie, ul. Północna Oferta skierowana do osób, które chcą zamieszkać blisko morza lub bezpiecznie ulokować k...

  • Jesień Nad Morzem 2022
    1 / 13
    Jesień Nad Morzem 2022

    Darłowo

    • 180 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wakacje ... po wakacjach? Z naszą SUPER ofertą jest to możliwe. Korona wirus zepsuł Ci plany, ale wciąż Jesteś zmeczony/zmęczona i chcesz wypocząć? Baltic Korona Apartamenty jest n...

  • Nocleg nad morzem Apartament nad morzem na urlop
    1 / 8
    Nocleg nad morzem Apartament nad morzem na urlop

    Darłowo

    • 280 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do pięknego Apartamentu w kompleksie BALTIC KORONA! Na niemal 50 metrach kwadratowych, na gości czeka pięknie urządzona wygodna sypialnia, duży salon z aneksem kuchenny...

  • Apartamenty Nad Morzem Darłowo
    1 / 14
    Apartamenty Nad Morzem Darłowo

    Darłowo

    • 360 720 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę apartamentu położonego nad morzem w Darłówku Wschodnim przy ulicy Północnej w kompleksie Baltic Korona Apartamenty. 400 metrów od obiektu znajduje się...