• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczyrk +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Szczyrkiem

(21)
  • Skup Mieszkań Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jesteś z Bielska-Białej lub okolic i chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? - Świetnie trafiłeś! Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę. Kupujemy: mieszkania, domy, działk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • mieszkanie na wynajem
    1 / 14
    mieszkanie na wynajem

    Pszczyna

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem w Pszczynie na os Piastów. Powierzchnia użytkowa 61 m2 .Do dyspozycji 3 pokoje oraz łazienka ,toaleta i kuchnia . Jest również balkon Bardzo dobra lokalizacj...

  • Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie
    1 / 4
    Do wynajęcia kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam mam do wynajęcia od zaraz ładną dwupokojową kawalerkę w centrum Pszczyny dla jednej lub dwóch kulturalnych osób o stałych dochodach, mile widziane osoby starsze Kawalerka je...

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 9
    Kawalerka do wynajęcia

    Pszczyna

    • 1 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam Mam do wynanajęcia od zaraz ładną kawalerkę z dużym balkonem w centrum Pszczyny dla jednej osoby niepalącej bez zwierząt o stałych dochodach .Mieszkanie znajduje się na 1 p...

  • Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym
    Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę pokój w domu jjednorodzinnym 16 m2 z balkonem na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic z dostępem do kuchni i łazienki.Do ceny są już wliczone media.

  • Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic
    1 / 12
    Mieszkanie w centrum Czechowic - Dziedzic

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia duża kawalerka świeżo po generalnym remoncie w samym centrum Czechowic-Dziedzic. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Kawalerka prezentuje się...

  • Kawalerka w Pszczynie
    1 / 9
    Kawalerka w Pszczynie

    Pszczyna

    • 900 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Witam Mam do wynajęcia kawalerkę dla jednej l Niepalącej osoby Mile widziane osoby starsze.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowej kamienicy 100m od rynku , z widokiem na...

  • Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1
    1 / 16
    Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1

    Cieszyn

    • 2 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do...

  • Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4

    Cieszyn

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Stanisława Moniuszki 4 w Cieszynie. Nieruchomość: Powierzchnia 18m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewan...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Cieszynie 2 pokoje 38m2 + parking
    Mieszkanie do wynajęcia w Cieszynie 2 pokoje 38m2 + parking

    Cieszyn

    • 1 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Barteczka w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na parterze całkowicie odremontowanego apartamentowca. W skład...