• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Pszczyną

(26)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 2 950 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajme mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mieszkanie do wynajecia w cichej i spokojnej okolicy w okolo duzo zieleni z miejscem parkingowym oraz piwnica umeblowane gotowe do zamieszkania

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Bielsko-Biała

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerke w Bielsku, ilość osób max 4, 2 min do busa w każdą stronę miasta blisko centrum , cena 1400zł od osoby + media1 kuchnia, 1 pokój 45 m kw duża łazienka z jakuzi pl...

  • Skup Mieszkań Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 999 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jesteś z Bielska-Białej lub okolic i chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? - Świetnie trafiłeś! Prowadzimy skup nieruchomości za gotówkę. Kupujemy: mieszkania, domy, działk...

  • Nowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Tychów Damrota 72

    Tychy

    • 2 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia nowe mieszkanie w budynku Nowy Magistrat, które znajduje się w samym centrum Tychów przy ulicy Damorota 72. Wysoki parter. Do mieszkania dodatkowo należy wyznaczone...

  • Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym
    Wynajmę pokój w domu jednorodzinnym

    Czechowice-Dziedzice

    • 1 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę pokój w domu jjednorodzinnym 16 m2 z balkonem na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic z dostępem do kuchni i łazienki.Do ceny są już wliczone media.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • eksluzywne mieszkanie z miejscem parkingowym

    Oświęcim

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie wraz z miejscem postojowym - wysoki standard wyposażenia oraz dodatkowo miejsce postojowe w poziemnym garażu w nowo wybudowanych Apartamenta...

  • Wynajmę pokój blisko UE i UŚ, K-ce Zawodzie, Boh. Monte Cassino

    Katowice

    • 699 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia miejsce w 2-osobowym pokoju w 2-pokojowym mieszkaniu wynajmowanym przez studentów. Oferta dotyczy pokoju mniejszego bez dostępu do balkonu. Mieszkanie w blo...

  • Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł
    1 / 14
    Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia w Katowicach Ochojcu przy głównej drodze pomieszczenia o pow.120m2 na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy mogące być wykorzystane na działalność gospodarczą . Nieruchomo...

  • Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.
    1 / 4
    Katowice, Załęska 37A. Do wynajęcia kawalerka.

    Katowice

    • 1 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    AKTUALNE !! Katowice, ul. Załęska 37A, styk dzielnic Brynów, Śródmieście, St. Ligota obok kop. "Wujek". Na osiedlu w bloku na 2 piętrze do wynajęcia mieszkanie 27 m2 : duży pokój,...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2
    1 / 15
    Mieszkanie klimatyzowane urządzone 3 pokoje 65 m2

    Katowice

    • 2 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyzowane mieszkanie wynajmę bez poredników w Piotrowicach super komfortowe w pełni urządzone i wykończone 65 m2 z osobnm WC i balkonem .Mieszkanie jest na 4 piętrze .Salon ok...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice Ligota, Żeromskiego

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 - piętrowym budynku przy ulicy Żeromskiego w Katowicach na Ligocie. Budynek wybudowany w 2014 roku...

  • mieszkanie do wynajęcia
    1 / 3
    mieszkanie do wynajęcia

    Jaworze

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia piętro domu w Jaworzu o pow.84 m2: kuchnia, 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz duży balkon. Mieszkanie częściowo umeblowane. Spokojne , widokowe, pełne zieleni położe...

  • Kawalerka/ apartament do wynajęcia
    1 / 16
    Kawalerka/ apartament do wynajęcia

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok.80 mkw. (kawalerka) w domu wolnostojącym w Katowicach , przy ul 1 Maja (centrum) dla studentów lub osób pracujących. W budynku wszyst...

  • mieszkanie 2 pokojowe
    mieszkanie 2 pokojowe

    Katowice

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem interesujące mieszkanie przy ul. Strzeleckiej Nowa Mikołowska Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamencie. Lokal mieszkalny o powierzchni 36m2 skł...

  • REZERWACJA apartament do wynajęcia z antresolą i dwoma tarasami

    Ustroń

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Kawalerka centrum Katowic

    Katowice

    • 1 390 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,25 m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 14 w Katowicach. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania....

  • Mieszkanie, 60 m², Katowice

    Katowice

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę bezpośrednio mieszanie o powierzchni 60 m2 położone w Katowicach przy Al. Roździeńskiego na Osiedlu Gwiazdy. Lokal składa się z 3 pokoi z kompletnym wyposażeniem, kuchni...

  • Mieszkanie Katowice, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice, Ligocka

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica Brynów/Ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej...

  • 37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA
    1 / 13
    37m2 LIGOTA CENTRUM - WOLNE OD 15 KWIETNIA

    Katowice

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    słoneczne 2 niezależne, umeblowane pokoje, - TV, balkon - przedpokój - kuchnia (meble, piec, lodówka, naczynia) - łazienka (wanna, umawalka, WC, pralka) - CO i gaz z sieci, ciepła...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia

    Katowice

    • 1 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Katowice, Osiedle Tysiąclecia, ul. Piastów. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Piastów - blisko przystanki komunikacji miejskiej. Nie...

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze
    1 / 13
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze

    Oświęcim

    • 1 650 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry Do zaoferowania mam na wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z duża jasną kuchnią, generalny remont wykonany w 2015 roku. Metraż to 41 m2 + 5m2 piwnica....

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu
    1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie w Oświęcimiu

    Oświęcim

    • 1 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie wraz z wyposażeniem w Oświęcimiu na osiedlu Chemików.Dostępne od kwietnia 2023r. Odstępne 1600zł +czynsz administracyjny 340zł +opłaty za prąd i gaz w/g zuż...

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1
    1 / 16
    Centrum miasta, nowe, doposażymy, nr 1

    Cieszyn

    • 2 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do...

  • 3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż
    1 / 5
    3 pokoje | Dębowe Tarasy | komórka | garaż

    Katowice

    • 3 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 20c z...

  • Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę pet friendly, Moniuszki 4

    Cieszyn

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Stanisława Moniuszki 4 w Cieszynie. Nieruchomość: Powierzchnia 18m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewan...

  • Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic
    1 / 9
    Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic

    Katowice

    • 1 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- Powier...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Piotrowice, Żurawia

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    FUNKCJONALNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE DOSTĘPNE OD 01 CZERWIEC 2026 Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Katowicach, Piotrowicach przy ulicy Żurawia. To słonec...

  • Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów
    1 / 12
    Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem Bażantów

    Katowice

    • 2 090 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przyjemne mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Bażantów. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Na powierzchnię składa się: kompaktowy, w...

  • Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice
    Wynajmę kawalerkę z klimatyzacją oś.Tysiąclecia Katowice

    Katowice

    • 1 650 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Wynajmę komfortowo wyposażoną kawalerkę na oś,Tysiaclecia w Katowicach. Mieszkanie składa sie z dużego salonu z balkonem, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju i garderoby/schow...

  • Mieszkanie do wynajęcia w Cieszynie 2 pokoje 38m2 + parking
    Mieszkanie do wynajęcia w Cieszynie 2 pokoje 38m2 + parking

    Cieszyn

    • 1 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Barteczka w Cieszynie. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na parterze całkowicie odremontowanego apartamentowca. W skład...

  • Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąb, Johna Baildona

    Katowice

    • 2 350 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentowany lokal składa się z: - Salonu(bardzo dobrze doświetlony - narożne ułożenie w budynku) z Aneksem Kuchennym. - Sypialni + Garderoby. - Łazienki wyposażonej w prysznic...