• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Oława

(1)
  • 30m2 na Wynajem Mieszkanie Wysoki Standard Oława 3 Maja Wifi
    1 / 11
    30m2 na Wynajem Mieszkanie Wysoki Standard Oława 3 Maja Wifi

    Oława

    • 2 280 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczna Kawalerka blisko rynku Oławy. Mieszkanie 30m2 wyremontowane, posiada nową kuchnię z płytą indukcyjną, pralką i lodówką oraz salon-sypialnię z sofą dwosobową rozkładaną,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wysoka 3 pokoje, wyższy standard

    Wysoka

    • 2 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rafał Jezierski
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Wynajmę mieszkanie 84m2 w Lewinie Brzeskim

    Lewin Brzeski

    • 1 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Lewinie Brzeskim przy ul. Rynek. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest częściowo umeblowane. W mieszkaniu są trzy p...

  • Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 47m2 k. rynku Wrocławwiu

    Wrocław

    • 2 700 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę na dłużej mieszkanie 47m2 k. rynku we Wrocławiu. Koszt wynajęcia: 2700 zł. + gaz i prąd. Ja opłacam czynsz, centralne ogrzewanie i ciepłą wodę, które są z miasta.

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brzeg

    • 1 700 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brzeg

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeg

    • 2 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krzyki Belveder Park - do wynajęcia od zaraz 2 pokoje z osobna ku...

    Wrocław

    • 2 950 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego dwupokojowego mieszkania w urokliwej dzielnicy Krzyki-Klecina, przy ul. Przyjaźni. To idealna propozycja dla osób szukają...

  • Smolec 40m + ogródek
    1 / 7
    Smolec 40m + ogródek

    Smolec

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia od 01.05.2025 - 2 pokojowe mieszkanie dla max 2 osób(salon z aneksem kuchennym + sypialnia + ogródek) o powierzchni 40m2, znajdujące się na osiedlu Leśnym w SMOLCU prz...

  • Dubois 3, Nadodrze, jasne 2 pokoje pet friendly
    1 / 10
    Dubois 3, Nadodrze, jasne 2 pokoje pet friendly

    Wrocław

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy Dubois 3 *Powierzchnia 36 m2 *Piętro 4 *Ogrzewanie miejskie *Zamieszkaj w samym sercu Wrocławia w zrewitalizowanej kamienic...

  • Do wynajęcia kawalerka
    1 / 2
    Do wynajęcia kawalerka

    Wrocław

    • 1 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe od zaraz. Duzy pokój ,kuchnia,łazienka ,przedpokój a także balkon.Umeblowane,dobra lokalizacja,3 przystanki do centrum,blisko sklepy,dobra komuni...

  • Nowowiejska na 2-3 miesiące - wszędzie blisko
    1 / 6
    Nowowiejska na 2-3 miesiące - wszędzie blisko

    Wrocław

    • 3 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyposażone mieszkanie 2-pokojowe na 4. piętrze bez windy. Centrum - wszędzie blisko: bary, sklepy, apteki, parki, uczelnie, MPK. Świetne połączenie z każdą częścią miasta. Otwarta...

  • wynajmę bezpośrednio od właściciela kawalerkę w centrum
    1 / 11
    wynajmę bezpośrednio od właściciela kawalerkę w centrum

    Wrocław

    • 2 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia od mc marca kawalerka w centrum Wrocławia na ul. Iwana Pawłowa 12 Kawalerka w pełni wyposażona i umeblowana, cena najmu 2400 zł plus dodatkowe opłaty około 400 zł ( w...

  • Wynajmę mieszkanie po remoncie
    Wynajmę mieszkanie po remoncie

    Wrocław

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Wynajmę mieszkanie po remoncie na ul.Gajowickiej ,2 pokoje ,nyża,kuchnia oddzielna z oknem ,balkon,cena 2300 zł plus opłaty.

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Gaj, Borowska
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Gaj, Borowska

    Wrocław

    • 2 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Sebastian Matczak Licencja numer 31726 Tel. [tel] Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z osobną sypialnią w nowym budownictwie, bardzo niskie opłaty czynią to mieszka...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Szczepin, Długa
    1 / 13
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Szczepin, Długa

    Wrocław

    • 3 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Svitlana Luts Specjalista ds. nieruchomości Tel: [tel] **for English scroll down** Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m, wyposażone w funkcjon...

  • Wynajem mieszkania
    Wynajem mieszkania

    Wrocław

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Wynajmę dwu pokojowe mieszkanie z nyżą,oddzielną kuchnią balkonem po remoncie na ul. Gajowickiej.

  • STARE MIASTO noclegi dla firm pokoje miejsca noclegowe
    1 / 3
    STARE MIASTO noclegi dla firm pokoje miejsca noclegowe

    Wrocław

    • 1 350 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKAJ I PRACUJ WE WROCŁAWIU Pokoje i kwatery – wynajem krótko- i długoterminowy W SERCU MIASTA lub w ZIELONEJ OKOLICY – Fabryczna | Krzyki | Rynek Obsługa międzynarodowa! Mówi...

  • Mieszkanie w centrum
    1 / 16
    Mieszkanie w centrum

    Wrocław

    • 3 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30m2 w 100 metrów od wrocławskiego rynku. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na 3 pietrze. Mieszkanie jest loftowe po generalnym r...

  • mieszkanie wynajem
    1 / 8
    mieszkanie wynajem

    Wrocław

    • 2 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, Mam do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe na osiedlu. Lokal o powierzchni ok. 52m2, w pełni rozkładowy, osobna kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, balkon. Mieszkanie...

  • Słoneczne 2-pokojowe umeblowane mieszkanie
    1 / 10
    Słoneczne 2-pokojowe umeblowane mieszkanie

    Brzeg

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest słoneczne, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę przez cały dzień. Dodatko...

  • Mieszkanie Kiełczów, Makowa
    Mieszkanie Kiełczów, Makowa

    Kiełczów

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Emilian Janusz [tel] Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w Kiełczowie, przy ul. Makowej,...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Małopanewska
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Małopanewska

    Wrocław

    • 3 200 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    AGENT PROWADZĄCY: MACIEJ OPUCHLIK Tel. [tel] *** WOLNE OD 01/06/2026 *** Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,,Dorzecze Legnickiej&apo...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Białowieska
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Białowieska

    Wrocław

    • 3 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OPIEKUN OFERTY: Kacper Walkowicz Tel: [tel] **DOSTĘPNE OD ZARAZ** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na popularn...

  • Taras, parking, wysoki standard - ul. Jesionowa
    1 / 10
    Taras, parking, wysoki standard - ul. Jesionowa

    Wrocław

    • 2 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z tarasem (25 m2) w prestiżowej inwestycji INNOVA II | ul. Jesionowa. Mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku...

  • Kluczborska 11, Śródmieście, przytulna kawalerka
    1 / 10
    Kluczborska 11, Śródmieście, przytulna kawalerka

    Wrocław

    • 1 490 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka na wrocławskim Ołbinie przy ulicy Kluczborskiej 11 we Wrocławiu. Nieruchomość: Powierzchnia 26 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizac...

  • Kawalerka przy Rynku - Podwórcowa 9, Śródmieście
    1 / 10
    Kawalerka przy Rynku - Podwórcowa 9, Śródmieście

    Wrocław

    • 1 650 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcie kawalerka w nowej inwestycji "Przy Ptasiej" przy ulicy Podwórcowej 9 w samym centrum Wrocławia. -Nieruchomość- Powierzchnia 25 m2. Piętro 1. Ogrzewanie...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Wojciecha Cybulskiego
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Wojciec...

    Wrocław

    • 2 350 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    > Pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończo...

  • przestronne | studio | PARKING | Kępa | centrum
    1 / 6
    przestronne | studio | PARKING | Kępa | centrum

    Wrocław

    • 2 470 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    przestronne | studio | Kępa Mieszczańska | centrum | blisko Rynek Do wynajęcia od zaraz - w pełni wyposażone, jasne i przytulne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszc...

  • Przytulne 3 pok. z balkonem / klimatyzacja /
    1 / 15
    Przytulne 3 pok. z balkonem / klimatyzacja /

    Wrocław

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowiańskiej w zadbanym budynku z 2007 roku z windą. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim 6 piętrze. W pełni...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Oporów, Kamila Stefki
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Oporów, Kamila Stefki

    Wrocław

    • 4 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowe mieszkanie 110m2, Oporów, 2 balkony, garaż AGENT PROWADZĄCY SYLWIA BEDNARSKA TEL. 664 -087 -796 For English version scroll down ***DOSTĘPNE OD CZERWCA*** Polecam luks...