• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Janikowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Lubelski

(3)
  • Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany
    1 / 3
    Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany

    Tomaszów Lubelski

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 68m2 dodatkowo piwnica i miejsce parkingowe , blok w centrum miasta na przeciw galeria,,Stokrotka,, dookoła jest szereg wielu sklepów czy też plac zabaw...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z piwnicą

    Tomaszów Lubelski

    • 30 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/41/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upad...

  • Mieszkanie 48,8 mkw Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 245 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji o powierzchni 48,8 m2, 4 piętro Tomaszów Lubelski, ul. Skłodowskiej 48B Nieruchomość zlokalizowana na spokoj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Narol

    • 200 000 zł cena
    • 5 468 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Narolu na osiedlu Jana III Sobieskiego. tel. [tel] W mieszkaniu są dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokoju, piwnica(12m2),duży balkon. Powierzchnia użytkow...

  • Kawalerkę sprzedam

    Zamość

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie odświeżone położone na pierwszym piętrze z balkonem. 38 m jeden duży ustawny pokój i duża kuchnia. Mieszkanie położone w centrum Zamościa na u...

  • Mieszkanie Zamość. ul.Redutowa 31m bezpośrednio
    1 / 3
    Mieszkanie Zamość. ul.Redutowa 31m bezpośrednio

    Zamość

    • 200 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Witam Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,2m2, położone przy ul. Redutowej, na trzecim piętrze z balkonem. Mieszkanie jest do remontu.do mieszkanie przynależy piwnica Blok znaj...

  • Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 365 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA przedstawia ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63 m2 w dzielnicy Osiedle Orzeszkowej w Zamościu. Mieszkanie składa się z salonu...

  • Mieszkanie 3 pokoje, Zamość-ul.Oboźna 7 (56m2), 2 piętro

    Zamość

    • 380 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 z balkonem i piwnicą przy ulicy Oboźnej 7-II piętro. Czteropiętrowy blok. Mieszkanie składa się z :...

  • Mieszkanie Cieszanów Stary Lubliniec

    Cieszanów

    • 210 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie bezczynszowe do kupienia od zaraz. Oferuję mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 63 m2 w skład mieszkania wchodzi 3 pokoje kuchnia łazienka korytarz kotłow...

  • 3-pokojowe mieszkanie, I piętro. Działka 552m2.
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie, I piętro. Działka 552m2.

    Zamość

    • 360 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednia - wynagrodzenie pośrednika PŁACI WŁAŚCICIEL. 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze i działka budowlana o pow. 552 m2 Zamość, ul. Lipska 34-36 *Lokalizacj...

  • Przestronne mieszkanie z widokiem w świetnej lokalizacji w Zamośc...

    Zamość

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Przestronne mieszkanie z widokiem w świetnej lokalizacji w Zamościu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, ciepłego i przestronnego mieszkania na jedenastym piętrze wież...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 395 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamość

    • 390 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 368 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Horyniec Horyniec-Zdrój

    Horyniec-Zdrój

    • 255 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 2 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie 4-pokojowe w Horyńcu Zdroju Sprzedam Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe 4-pokojowe w uzdrowisku Horyniec Zdrój Mieszkanie zlokalizowa...

  • Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje
    1 / 16
    Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje

    Zamość

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, Orzeszkowej 13/25 Lokalizacj...

  • Mieszkanie własnościowe M4
    1 / 3
    Mieszkanie własnościowe M4

    Zamość

    • 388 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż: mieszkanie własnościowe M4, zlokalizowane na osiedlu Elizy Orzeszkowej przy ul. Oboźna 3 w centrum Zamościa. Odrębna nieruchomość - KW. Całkowita powierzchnia użytkowa...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...

  • Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,

    Zamość

    • 478 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon (13 m2 ), połączony...

  • Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów
    1 / 16
    Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m2, na drugim piętrze, na Roztoczu, tuż przy lesie, blisko zalewu Józefów, ul. Armii Krajowej 13/5...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 75 mkw­ na osiedlu Lege Artis

    Zamość

    • 585 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Lege Artis. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalne. częściowo umeblowane, z dwoma dużymi balkonami. Znajduje się na 2 piętrze w...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 599 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości DOMOVIA ma przyjemność zaprosić Państwa do zakupu wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkanie o powierzchni 93 m, położonego w Zamościu w spokojnej i kameralnej częś...

  • SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU
    SPRZEDAM 3 POKOJOWE MIESZKANIE DO REMONTU

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu 55m2+balkon +piwnica. Zlokalizowane na zielonym osiedlu przy ul Oboźnej 9 Trzecie piętro ,trzecia klatka od uliczki dojazdowej Proponowa...

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe
    Sprzedam mieszkanie 75m2 na poddaszu bezczynszowe

    Zamość

    • 220 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 75m2 bez-czynszowe z garażem. Mieszkanie na poddaszu stan do samodzielnej aranżacji.

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 13
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62,4 m, położonego na cenionym Osiedlu Orzeszkowej w Zamościu. W ce...

  • Mieszkanie Zamość Planty
    1 / 12
    Mieszkanie Zamość Planty

    Zamość

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Planty w Zamościu. Zapytania odnośnie nieruchomości prosimy kierować poprzez...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Zamość

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Zamościu ul Poniatowskiego 10 spokojna okolica . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze sklada sie z kuchni 2 pokoi korytarza i lazienki. Sprzedaję z calym wyp...

  • Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,
    1 / 17
    Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,

    Zamość

    • 278 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem. . W skład mieszkania wchodzą: jasny pokój z wyjściem na balkon sypialnia oddzielna kuchnia, wra...

  • Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.
    1 / 12
    Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.

    Zamość

    • 310 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie położone na szóstym piętrze w 8-piętrowym budynku, z dużym (7 m2) balkonem typu loggia. Pomieszczenia: dwa pokoje (21 i 14,5m2) , kuchnia, łazienka z wc,...

  • Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2
    1 / 16
    Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe położona na spokojnym osiedlu przy ul. Sikorskiego. Lokal z balkonem, dużą piwnicą, położony w budynku wielorodzinnym, całość jest ogrodzona, w b...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m, położonego na osiedlu Wyszyńskiego w Zamościu. Lokal znajduje się w ocieplony...

  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 545 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,39 m, zlokalizowane w Zamościu przy ul. Młyńskiej, w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej za...