• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chełstów
  • Dobrzeń
  • Prusice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Siemnice

(1)
  • Sprzedam dom do remontu na Roztoczu
    Sprzedam dom do remontu na Roztoczu

    Siemnice

    • 120 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam sprzedam dom do remontu na środkowym Roztoczu.Dom do generalnego remontu,do wymiany okna,drzwi,futryny,po części skute tynki.Na działce skrzynka z prądem,ale prąd nie jest po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z budynkami gospodarczymi (siedlisko)

    Dzierążnia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam bezpośrednio (bez opłat dodatkowych dla agencji nieruchomości) siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi murowanymi. Dom o pow. ok.120 m2 z 4 dużymi słonecznymi pokojami...

  • 1 / 3
    Działka budowlana- "Sosnowe zacisze", Tomaszów Lubelski.

    Tomaszów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję działki budowlane (ok.3000 m^2), na prężnie rozwijającym się osiedlu "Sosnowe Zacisze" (Łaszczówka-Kolonia 22), jedna z najbardziej dogodnych lokalizacji, obr...

  • Mieszkanie 48,8 mkw Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 245 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji o powierzchni 48,8 m2, 4 piętro Tomaszów Lubelski, ul. Skłodowskiej 48B Nieruchomość zlokalizowana na spokoj...

  • Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.
    Łąka 1,45 ha w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada.

    Śniatycze

    • 30 000 zł cena
    • 14 448 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąka w miejscowości Śniatycze gmina Komarów Osada. Cena: 30 000 zł (możliwa lekka negocjacja ceny) Powierzchnia fizyczna 1,45 ha Powierzchnia przeliczeniowa 1,02 ha Id dzia...

  • Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze
    1 / 16
    Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze

    Wiszniów

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WSZYSTKIE OFERTY 0% ładny, murowany dom i budynek gospodarczy na zadbanej działce o pow. około 0,41 ha Wiszniów 84, gmina Mircze Lokalizacja Półudniowo-wschodni skraj gminy Mircz...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z piwnicą

    Tomaszów Lubelski

    • 30 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/41/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upad...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną

    Lipowiec

    • 31 000 zł cena
    • 13 999 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/544/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upa...

  • Działka budowlana Tuczapy, gmina Komarów- Osada.
    1 / 12
    Działka budowlana Tuczapy, gmina Komarów- Osada.

    Tuczapy

    • 90 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki położonej w Tuczapach gmina Komarów- Osada. Powierzchnia działki: 12500 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Przybliżone wymiary: szerokość 30m,...

  • Syndyk sprzeda działkę

    Lipowiec

    • 15 500 zł cena
    • 13 999 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

• Działka rolna 1,93 ha Typin, Tomaszów Lubelski
    1 / 3
    Działka rolna 1,93 ha Typin, Tomaszów Lubelski

    Typin

    • 140 000 zł cena
    • 19 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,93 ha, położoną w miejscowości Typin, gmina Tomaszów Lubelski, woj. lubelskie. Grunt: powierzchnia 1,91 ha klasa III, pozostałe 0,02 ha klasa...

  • Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka
    1 / 16
    Dom w otulinie lasu i jeziora. Tarnawatka

    Tarnawatka

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości usytuowanej w otulinie kompeksu leśnego i stawu. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,80 m2 usytuo...

  • Działka rolna, Wierszczyca, pow. 6,5 ha, cena do negocjacji...

    Wierszczyca

    • 330 000 zł cena
    • 65 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka rolna w jednym kawałku o powierzchni 6,5 ha. Bardzo dobry dojazd, z jednej strony bezpośrednio przy drodze asfaltowej, a z drugiej (od strony lasu) przy d...

  • Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany
    1 / 3
    Mieszkanie na sprzedaż bądź zamiany

    Tomaszów Lubelski

    • 350 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 68m2 dodatkowo piwnica i miejsce parkingowe , blok w centrum miasta na przeciw galeria,,Stokrotka,, dookoła jest szereg wielu sklepów czy też plac zabaw...

  • Sprzedam działkę z warunkami zabudowy
    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy

    Łaszczówka

    • 200 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy (dom jednorodzinny)w Łaszczówce o powierzchni 2400m2 w okolicy domy jednorodzinne.Wiecej info priv

  • 5/24 udziału w nieruchomości - Podhorce
    5/24 udziału w nieruchomości - Podhorce

    Podhorce

    • 10 736 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/526/2022 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 5/24 części w prawie własności nieruchomości gruntowyc...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Kotlice

    • 320 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam gospodarstwo rolne dom murowany obora murowana garaż murowany stodola murowana częściowo 0.70ar dzialki możliwość dokupienia gruntów rolnych

  • dom na sprzedaż
    1 / 4
    dom na sprzedaż

    Kotlice

    • 29 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Witam, ofertą sprzedaży jest Dom wolnostojący we wsi Kotlice k. Zamościa wraz z budynkami gospodarczymi. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia pola ornego powierzchni 70arów (ofe...

  • Sprzedam pole orne
    Sprzedam pole orne

    Tuczapy

    • 123 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam posiadam na sprzedaż pole orne położone w Tuczapach gminie Mircze o powierzchni 2, 2h więcej informacji pod numerem telefonu

  • Dom wolnostojący na sprzedaż
    1 / 11
    Dom wolnostojący na sprzedaż

    Miętkie-Kolonia

    • 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużym potencjałem położony na ładnej działce otoczone sadami

  • Sprzedam dom
    1 / 11
    Sprzedam dom

    Miętkie-Kolonia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom mieszkalny o wymiarach 12 na 10 m, wysoki parter, piwnica z cegły, grubość muru 50 cm, ściany parteru wykonane z półtora pustaka suporex, kryty blachą. Część okien pla...

  • lokal biurowo usługowy do wynajęcia Tomaszów Lubelski
    lokal biurowo usługowy do wynajęcia Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 33 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam do wynajęcia lokal biurowo usługowy dowolna powierzchnia 16 , 32 lub 45 m2 Tomaszów Lubelski ulica Kościelna 18 cena...