• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milik
  • Przyłęki
  • Bystra
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Miętkie-Kolonia

(2)
  • Sprzedam dom
    1 / 11
    Sprzedam dom

    Miętkie-Kolonia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom mieszkalny o wymiarach 12 na 10 m, wysoki parter, piwnica z cegły, grubość muru 50 cm, ściany parteru wykonane z półtora pustaka suporex, kryty blachą. Część okien pla...

  • Dom wolnostojący na sprzedaż
    1 / 11
    Dom wolnostojący na sprzedaż

    Miętkie-Kolonia

    • 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużym potencjałem położony na ładnej działce otoczone sadami

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze
    1 / 16
    Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze

    Wiszniów

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WSZYSTKIE OFERTY 0% ładny, murowany dom i budynek gospodarczy na zadbanej działce o pow. około 0,41 ha Wiszniów 84, gmina Mircze Lokalizacja Półudniowo-wschodni skraj gminy Mircz...

  • Syndyk sprzeda działkę leśną

    Lipowiec

    • 31 000 zł cena
    • 13 999 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/544/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upa...

  • Działka budowlana Tuczapy, gmina Komarów- Osada.
    1 / 12
    Działka budowlana Tuczapy, gmina Komarów- Osada.

    Tuczapy

    • 90 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki położonej w Tuczapach gmina Komarów- Osada. Powierzchnia działki: 12500 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Przybliżone wymiary: szerokość 30m,...

  • Syndyk sprzeda działkę

    Lipowiec

    • 15 500 zł cena
    • 13 999 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

• Działka ROLNA i las, 3.6507 ha, obręb Terebiń
    1 / 3
    Działka ROLNA i las, 3.6507 ha, obręb Terebiń

    Terebiń

    • 279 000 zł cena
    • 36 507 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    To jest To, Biuro Nieruchomości Maja Porowska oferuje na sprzedaż działkę rolną w Alojzowie, obręb Terebiń, powiat Hrubieszów, woj. lubelskie o powierzchni 3,6507 ha. Cena 279 000...

  • Sprzedam grunty orne
    Sprzedam grunty orne

    Malice

    • 160 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 80 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam, posiadam na sprzedaż 2 ha gruntów ornych, (1.5 ha) przy głównej drodze powiatowej. Dobra klasa ziemi. Podana cena dotyczy hektara. Pole znajduje się w miejscowości Terebiń (...

  • Sprzedam pole orne
    Sprzedam pole orne

    Tuczapy

    • 123 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam posiadam na sprzedaż pole orne położone w Tuczapach gminie Mircze o powierzchni 2, 2h więcej informacji pod numerem telefonu