• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Prehoryłe

(1)
  • 1 / 4
    Prehoryłe - działka 3 000 m2

    Prehoryłe

    • 52 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę 3 000 m2. Na działce znajdują się stare zabudowania i rośnie dużo drzew. Działka w malowniczej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Tel. [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Ugrynowie

    Dołhobyczów

    • 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobra inwestycja! Dla tych którzy chcą mieć posesję przy celni! Sprzedam dom w Ugrynowie (Ukraina), koło pszejścia granicznego Ugryniw-Dołhobyczów. Pierwsza ulica od drogi na celn...

  • Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze
    1 / 16
    Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze

    Wiszniów

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WSZYSTKIE OFERTY 0% ładny, murowany dom i budynek gospodarczy na zadbanej działce o pow. około 0,41 ha Wiszniów 84, gmina Mircze Lokalizacja Półudniowo-wschodni skraj gminy Mircz...

  • Dom- parter, piętro- Poturzyn, pow. Tomaszów L, gm. Telatyn
    1 / 6
    Dom- parter, piętro- Poturzyn, pow. Tomaszów L, gm. Telatyn

    Poturzyn

    • 399 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom - parter, piętro - Poturzyn, pow. Tomaszów Lubelski, gmina Telatyn, woj Lubelskie. Powierzchnia- 175,5 m. (plus piwnica pow.21,5m, oraz strych pow. 94 m). Działka 47 arów. Bud...

  • Działka ROLNA i las, 3.6507 ha, obręb Terebiń
    1 / 3
    Działka ROLNA i las, 3.6507 ha, obręb Terebiń

    Terebiń

    • 279 000 zł cena
    • 36 507 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    To jest To, Biuro Nieruchomości Maja Porowska oferuje na sprzedaż działkę rolną w Alojzowie, obręb Terebiń, powiat Hrubieszów, woj. lubelskie o powierzchni 3,6507 ha. Cena 279 000...

  • Dom wolnostojący na sprzedaż
    1 / 11
    Dom wolnostojący na sprzedaż

    Miętkie-Kolonia

    • 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużym potencjałem położony na ładnej działce otoczone sadami

  • Sprzedam sklep w Kozodawach
    1 / 4
    Sprzedam sklep w Kozodawach

    Kozodawy

    • 109 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 817 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Murowany solidny budynek wolnostojący na sprzedaz Powierzchnia domu: ok. 60 m2 Kondygnacje: 1 Powierzchnia działki: 900 m2 Cena: 109 000 zł do negocjacji Dojazd do posesji: asfalt...

  • Sprzedam dom
    1 / 11
    Sprzedam dom

    Miętkie-Kolonia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom mieszkalny o wymiarach 12 na 10 m, wysoki parter, piwnica z cegły, grubość muru 50 cm, ściany parteru wykonane z półtora pustaka suporex, kryty blachą. Część okien pla...

  • Ładna posesja w dobrej lokalizacji, pełna dokumentacja; raty
    1 / 16
    Ładna posesja w dobrej lokalizacji, pełna dokumentacja; raty

    Hulcze

    • 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta bezpośrednia sprzedaży nieruchomosci. Dom o pow. 240 m.kw, płaski dach, w całości jest podpiwniczony. Piękna okolica, piękny widok z okna! Zwierzęta na działce, w tym m.in....

Dołhobyczów

    • 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia! Sprzedam ładną posesję z dużą działką. Dom o pow. 240 m.kw., płaski dach, w całości jest podpiwniczony. Piękna okolica, piękny widok z okna! Zwierzęta na dzi...