• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Oleszkowo
  • Żytkiejmy
  • Turka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szpikołosy

(1)
  • Sprzedam dom wolnostojący
    1 / 6
    Sprzedam dom wolnostojący

    Szpikołosy

    • 360 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Domu ocieplony, ogrzewanie co na węgiel, woda własna,fitrowana-odrdzewiacz, budynek gospodarczy,ogród,sad.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Ugrynowie

    Dołhobyczów

    • 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobra inwestycja! Dla tych którzy chcą mieć posesję przy celni! Sprzedam dom w Ugrynowie (Ukraina), koło pszejścia granicznego Ugryniw-Dołhobyczów. Pierwsza ulica od drogi na celn...

  • Dom Natalin ul.

    Natalin

    • 220 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy, na działce o powierzchnie 3,2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Natalin gm. Michów.Dom jest...

  • Dom Turka rynek pierwotny ul.

    Turka

    • 595 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym o powierzchni 140m2 w miejscowości Turka 5km od granic Lublina.Powierzchnia działki wynosi 900m2.Dom jest w stanie surowym zamkniętym. Po...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pobołowice

    • 295 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący, Centrum
    1 / 13
    Dom wolnostojący, Centrum

    Hrubieszów

    • 310 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Białopole

    • 545 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze
    1 / 16
    Dom na działce 4100 m2, Wiszniów, gm. Mircze

    Wiszniów

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WSZYSTKIE OFERTY 0% ładny, murowany dom i budynek gospodarczy na zadbanej działce o pow. około 0,41 ha Wiszniów 84, gmina Mircze Lokalizacja Półudniowo-wschodni skraj gminy Mircz...

  • Obrowiec Dom remontowany na działce 7,5 ara
    1 / 13
    Obrowiec Dom remontowany na działce 7,5 ara

    Obrowiec

    • 320 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka rolna 7,5 ara z domkiem z pozwoleniem na remont, prawie ukończonym. Drewno, brus, wymienionym dachem, karton gips, system rynnowy drenaż wokół domu kominek z płaszczem wo...

  • Dom- parter, piętro- Poturzyn, pow. Tomaszów L, gm. Telatyn
    1 / 6
    Dom- parter, piętro- Poturzyn, pow. Tomaszów L, gm. Telatyn

    Poturzyn

    • 399 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 2 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom - parter, piętro - Poturzyn, pow. Tomaszów Lubelski, gmina Telatyn, woj Lubelskie. Powierzchnia- 175,5 m. (plus piwnica pow.21,5m, oraz strych pow. 94 m). Działka 47 arów. Bud...

  • Zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (XIXw. 1880 r)

    Turka

    • 10 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zabytkowy Zespół Dworsko-Parkowy (XIXw. budowany do ok. 1880 r).Malowniczy zabytkowy zespół dworsko-parkowy w Turce/k. Lublina wybudowany został...

  • Dom 119 m2 z garażem i działką, Turka, Lublin

    Turka

    • 839 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    5 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką.Turka(Lublin) - dom z garażem 119m2 oraz własną działką 505m2. Wykonanie z materiałów najlepszej jakości - Kaisai, Wiśniowski. P...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Nowy Majdan

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom : kuchnia, 3 pokoje, łazienka, ogrzewanie piecami kaflowymi. 2 budynki gospodarcze ( murowany i drewniany), sad, ogród, działka rolna 0,56 ha użytkowana. Dużo zieleni, krzewy,...

  • Gospodarstwo siedlisko+ 6ha ziemi

    Alojzów

    • 1 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam gospodarstwo, siedlisko rolne Dom na działce 86 a Gospodarstwo liczy ok 6 ha (przeliczeniowych prawie 7) Na parterze 4 pokoje Kochanie + jadalnia Kotłownia Gan...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Kotlice

    • 320 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam gospodarstwo rolne dom murowany obora murowana garaż murowany stodola murowana częściowo 0.70ar dzialki możliwość dokupienia gruntów rolnych

  • Zadbany dom o powierzchni użytkowej 180 metrów kwadratowych
    1 / 8
    Zadbany dom o powierzchni użytkowej 180 metrów kwadratowych

    Białopole

    • 795 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zadbany dom o powierzchni użytkowej 180 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w centrum Bialopola. Dom znajduję się na przestronnej ,piekni zagospodarowanej działce o powierz...

  • dom na sprzedaż
    1 / 4
    dom na sprzedaż

    Kotlice

    • 29 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Witam, ofertą sprzedaży jest Dom wolnostojący we wsi Kotlice k. Zamościa wraz z budynkami gospodarczymi. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia pola ornego powierzchni 70arów (ofe...

  • Siedlisko 18ar. Hrebenne
    1 / 14
    Siedlisko 18ar. Hrebenne

    Hrebenne

    • 320 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam siedlisko w miejscowości Hrebenne gm. Horodło. Do zamieszkania. Nowy piec. Działka 18 ar. 3 pokoje, kuchnia, łazienka ,cały podpiwniczony, budnki gospodarcze. Więcej inf...

  • Dom wolnostojący na sprzedaż
    1 / 11
    Dom wolnostojący na sprzedaż

    Miętkie-Kolonia

    • 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużym potencjałem położony na ładnej działce otoczone sadami

  • Sprzedam dom na polskiej ws
    1 / 14
    Sprzedam dom na polskiej ws

    Dubienka

    • 180 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dla milosnikow przyrody i ciszy do zamieszkania i wypoczynki,w bezposrednim sasiedztwie rzeki Bug Dom na drugiej linii budynkow, co gwarantuje Panstwa prywatnos

  • Sprzedam dom
    1 / 11
    Sprzedam dom

    Miętkie-Kolonia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom mieszkalny o wymiarach 12 na 10 m, wysoki parter, piwnica z cegły, grubość muru 50 cm, ściany parteru wykonane z półtora pustaka suporex, kryty blachą. Część okien pla...

  • Bliźniak + działka usługowa. Mieszkaj i zarabiaj!
    1 / 15
    Bliźniak + działka usługowa. Mieszkaj i zarabiaj!

    Turka

    • 939 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nieruchomości, która łączy komfortowy dom z miejscem na Twój biznes? Ta oferta to połączenie nowoczesnej architektury Willa Amelia (R2A) o powierzchni 140 m2 z działką o p...

  • Ładna posesja w dobrej lokalizacji, pełna dokumentacja, 40 arów działki budowlanej - raty
    Ładna posesja w dobrej lokalizacji, pełna dokumentacja, 40 arów d...

    Dołhobyczów

    • 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta bezpośrednia sprzedaży nieruchomości. 40 arów działki budowlanej plus dom o pow. 240 m.kw, płaski dach, w całości jest podpiwniczony. Piękna okolica, piękny widok z okna! Z...