• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Tomaszów Lubelski

(1)
  • Mieszkanie 48,8 mkw Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 245 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji o powierzchni 48,8 m2, 4 piętro Tomaszów Lubelski, ul. Skłodowskiej 48B Nieruchomość zlokalizowana na spokoj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Narol

    • 200 000 zł cena
    • 5 468 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Narolu na osiedlu Jana III Sobieskiego. tel. [tel] W mieszkaniu są dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokoju, piwnica(12m2),duży balkon. Powierzchnia użytkow...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 395 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zamość

    • 368 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje
    1 / 16
    Fantastyczne mieszkanie 61m2, 2 pokoje

    Zamość

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WSZYSTKIE! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, Orzeszkowej 13/25 Lokalizacj...

  • Wynajmę

    Cieszanów

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w Cieszanowie 50m2 (ścisłe centrum) dwa pokoje, kuchnia, łazienka.Mieszkanie posiada osobne wejście Cena wynajmu 1200zł(w tym ogrzewanie)+ media. Tel [tel]

  • mieszkanie wynajmę centruum
    1 / 4
    mieszkanie wynajmę centruum

    Zamość

    • 1 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    samodzielne mieszkanie wynajmę jednej osobie całe mieszkanie 1400 bez opłat 3 pierwsze miesiące lub 1200 jednej osobie plus opłaty licznikowe -bez czynszowe lub 1300 całe m...

  • Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów
    1 / 16
    Bezczynszowe | 2 pokoje | 60,50 | Józefów

    Zamość

    • 280 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m2, na drugim piętrze, na Roztoczu, tuż przy lesie, blisko zalewu Józefów, ul. Armii Krajowej 13/5...

  • Mieszkanie na wynajem 2 pokoje
    1 / 5
    Mieszkanie na wynajem 2 pokoje

    Zamość

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – os. Peowiaków Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na osiedlu Peowiaków, w świetnej lokalizacji – wszędzie blisko. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.
    1 / 14
    Mieszkanie M3. Zamość ul. Polna.

    Zamość

    • 357 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z balkonem. Funkcjonalne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w Zamościu przy ul. Polnej...

  • Mieszkanie Zamość Planty
    1 / 12
    Mieszkanie Zamość Planty

    Zamość

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Planty w Zamościu. Zapytania odnośnie nieruchomości prosimy kierować poprzez...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Zamość

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Zamościu ul Poniatowskiego 10 spokojna okolica . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze sklada sie z kuchni 2 pokoi korytarza i lazienki. Sprzedaję z calym wyp...

  • Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,
    1 / 17
    Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,

    Zamość

    • 278 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem. . W skład mieszkania wchodzą: jasny pokój z wyjściem na balkon sypialnia oddzielna kuchnia, wra...

  • Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.
    1 / 12
    Mieszkanie M 3 o pow. 51 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego.

    Zamość

    • 310 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie położone na szóstym piętrze w 8-piętrowym budynku, z dużym (7 m2) balkonem typu loggia. Pomieszczenia: dwa pokoje (21 i 14,5m2) , kuchnia, łazienka z wc,...

  • Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2
    1 / 16
    Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe położona na spokojnym osiedlu przy ul. Sikorskiego. Lokal z balkonem, dużą piwnicą, położony w budynku wielorodzinnym, całość jest ogrodzona, w b...

  • Mieszkanie Zamość
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 545 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 50,39 m, zlokalizowane w Zamościu przy ul. Młyńskiej, w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej za...