• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Stargard Szczeciński

(56)
  • Mieszkanie na sprzedaż, pow. 56,16 m2, Stargard

    Stargard Szczeciński » ul. Bułgarska

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej częś...

  • Sprzedam kawalerkę.

    Stargard Szczeciński

    • 249 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę. Sprzedam kawalerkę w centrum Stargardu o powierzchni 34,2 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku z lat 60/70. Składa się z przestronnego pokoju,...

  • Mieszkanie Stargard, Śląska
    Mieszkanie Stargard, Śląska

    Stargard Szczeciński

    • 918 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY PRZESTRONNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM STARGARD, UL. ŚLĄSKA Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 164 m (powierzchnia...

  • Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Stargard Szczeciński

    • 630 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 121 m w Stargardzie możliwość podziału na dwa osobne lokale ! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121 m, położone w s...

  • 4 pokoje! taras, parter, Stargard
    1 / 12
    4 pokoje! taras, parter, Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 829 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²),...

  • ŚLICZNE 74m2 W centrum, 2 Balkony Winda, parking

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 599 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowocze...

  • Perła Centrum – komfort w sercu miasta
    1 / 11
    Perła Centrum – komfort w sercu miasta

    Stargard Szczeciński

    • 270 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Perła Centrum – Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja...

  • Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem
    1 / 5
    Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem

    Stargard Szczeciński

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bez p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.
    1 / 12
    Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.

    Stargard Szczeciński

    • 410 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta, co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja: Marszałka J...

  • Wyjątkowe dwa pokoje  gotowe do wprowadzenia.
    1 / 6
    Wyjątkowe dwa pokoje gotowe do wprowadzenia.

    Stargard Szczeciński

    • 350 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania, dwa pokoje o powierzchni 32,16 m2 z dużym balkonem (13m2) na drugim piętrze nowoczesnego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół du...

  • Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.
    1 / 13
    Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.

    Stargard Szczeciński

    • 510 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina, z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak rów...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 365 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 16 powierzchnia użytkowa - 40,64 m2 II piętro BUDYNEK A Mieszkanie dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 19,...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 8 powierzchnia użytkowa - 55,49 m2 I piętro BUDYNEK A Mieszkanie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 21,4...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 3 Powierzchnia użytkowa: 26,08 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m Kawalerka, funkcjonalnie zapr...

  • Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!
    1 / 3
    Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch odrębnych mieszkań, objętych jedną księgą wieczystą. Doskonała okazja dla inwestorów, rodzin poszukujących przestrzeni lub osób planują...

  • Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe o powierzchni 81 m2...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe o powierzchni 43 m2...

  • Nieruchomosci
    1 / 12
    Nieruchomosci

    Stargard Szczeciński

    • 280 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Stargard- okolica- miejscowosc Sądów, Na sprzedaż 4-ro pokojowe mieszkanie, o pow.76,42m, na drugim piętrze, niskiego bloku z lat 80 tych usytuowane na zielonym zamkniętym Osiedlu,...

  • 3 pokoje/Stargard Centrum

    Stargard Szczeciński » ul. Dworcowa

    • 395 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje/Stargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja o...

  • Sprzedam mieszkanie Stargard
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 170 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie po kapitalny remoncie nowe instalacje wodno-kanalizacyjne i cała instalacja elektryczna trójfazowa-siła. Mieszkanie o pow. 17,4 m2 i do mieszkania przynależy pi...