• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Strumieniem

(172)
  • Mieszkanie Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 499 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko i wyłącznie u nas! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 69,42m2(mieszkanie B) zlokalizowany w Żorach - Rogoźnej. Mieszkanie no...

  • sprzedane KOMFORT I ELEGANCJA

    Żory

    • 445 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na VII piętrze wysokiego bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 360 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4 położone na trzecim piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Jasnej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, wodnokana...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie typu M3, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Świetna propozycja dla osób szukających nowoczesnej, przytulnej przestrzeni w doskonałe...

  • M2 I piętro niski blok
    1 / 2
    M2 I piętro niski blok

    Jastrzębie-Zdrój

    • 128 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w centrum niski blok I piętro OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 ( 26 m2) , usytuowane na ulicy Warmińskiej na I piętrze niskiego...

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 460 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Aspect Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na cenionym i zielonym osiedlu Gwark&...

  • Mieszkanie Żory Baranowice

    Żory » Baranowice

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | ŻORY - BARANOWICE MIESZKANIE Z WŁASNYM OGRÓDKIEM 54,20 m2 - 330m2 działki - 499 000 zł DWA MIEJSCA PARKINGOWE WYŁĄCZNIE U NAS TAKA OFERTA! nie szukaj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska
    1 / 6
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wrocławska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 70 metrowe mieszkanie z balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku w ukł...

  • M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.
    1 / 14
    M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta. Umeblowane M, gotowe do zamieszkania, bez nakładów finansowych. Mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, p...

  • 1 / 4
    Lokal mieszkalny - Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 175 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Kornelii Wowra osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp-s...

  • Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.
    1 / 15
    Przytulne mieszkanie typu M-4 blisko Rynku Skoczowa.

    Skoczów

    • 470 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Polecamy Państwu ciche, przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni wg KW 83,76m2` położone w kamienicy na 2 piętrze w odległości około 170m od Rynku miasta. Lokal mieszkalny...

  • idealne na pierwsze "M" lub pod inwestycję

    Jastrzębie-Zdrój

    • 185 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Żory

    Żory

    • 890 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | NOWOCZESNY APARTAMENT TRZYPOZIOMOWY - 140 m² + OPCJA TARASU | GARAŻ + 2 MIEJSCA PARKINGOWE | ŚWIETNA LOKALIZACJA Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, kt&...

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż - inwestycyjne mieszkanie 37 m² | Żory, os. Sikorskiego | Gotowiec inwestycyjny z kontem na Bookingu! Lokalizacja: Żory, osiedle Sikorskiego Powierzc...

  • Mieszkanie Jarząbkowice

    Jarząbkowice

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem! - Jarząbkowice, gmina Pawłowice Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m² położone w cichej, zielonej okolicy w mi...

  • dwupokojowe idealne pod inwestycję TYLKO W NASZYM BIURZE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 2 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Duże mieszkanie czteropokojowe do wynajęcia na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku. Nowoczesne mieszkanie w układzie szwedzkim, na 4 piętrze niskiego bloku. Wyposażone...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 343 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 6. piętrze bloku z windą (winda staje na piętrze). Mieszkanie wykończone było &bd...

  • Mieszkanie Żory Centrum

    Żory

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    | Klimatyczne mieszkanie w centrum miasta z klimatyzacją . DLACZEGO WARTO? nowe , przestronne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe duży salon z otwarta...