• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Strumieniem

(172)
  • Mieszkanie Pszczyna
    1 / 15
    Mieszkanie Pszczyna

    Pszczyna

    • 530 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat psz...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 139 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojnej dzielnicy Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego, ustawne...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka
    1 / 5
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka

    Jastrzębie-Zdrój

    • 199 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 44 m2 usytuowane na II piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 10...

  • Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA
    1 / 8
    Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5. piętrze w 10 piętrowym bloku NR...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące się na każdym piętr...

  • M4 3 pokoje Żory

    Żory

    • 289 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    tel. [tel] Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 na osiedlu Księcia Władysława 8 w Żorach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w Skoczowie Górny Bór 82 mkw

    Skoczów » ul. Górny Bór

    • 580 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Górny Bór w Skoczówie. Lokal w...

  • Sprzedam mieszkanie m4 do remontu
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie m4 do remontu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m 2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej * Nieruchomość w atrakcyjnej cenie, * Przestronny salon z kuchnią i wyjściem na duży balko...

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 329 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Żory os. Korfantego NISKI BLOK 3 piętro rewelacyjna lokalizacja! blisko centrum i rynku ! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowa...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazien...

  • Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.
    1 / 16
    Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego.

    Żory

    • 350 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach. Składa się ono z 3 pokojów, salonu połączonego z kuchnią, łazie...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Żory os. Sikorskiego

    Żory » Władysława Sikorskiego

    • 279 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie 54 m² do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 54 m² położone jest na 4. piętrze w cztero...

  • 4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic
    1 / 13
    4pokojowe, do remontu, centrum Czechowic

    Czechowice-Dziedzice

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI NIE PONOSI KOSZTU WYNAGRODZENIA POŚREDNIKA, KTÓRE W CAŁOŚCI POKRYWA SPRZEDAJĄCY Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m2 zlokalizowane...

  • Mieszkanie Żory Hańcówka

    Żory

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Przedstawiam nowoczesne M3, położone w kameralnym i nowym budynku z 2025 roku. Świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub pracownika szukającego wygodnego lokum i prywatności....

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 339 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | M4 | 4 piętro | Os. Korfantego | Żory | Z wyposażeniem | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 położone na 4. piętrze w niskim bloku na osie...

  • Mieszkanie Żory os. 700-lecia

    Żory » 700-lecia Żor

    • 405 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | MIESZKANIE M-4 PARTER Żory os.700-Lecia NISKI BLOK rewelacyjna lokalizacja! wchodzisz i mieszkasz! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na PARTERZE w 4 -...