• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Puszczykowo +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Puszczykowem

(343)
  • Lokal mieszkalny - Luboń

    Luboń

    • 38 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Sebastiana Wądołkowskiego w upadłości sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości 1/2 części włas...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 015 065 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Ziębicka 30 - Twoja enklawa spokoju w Poznaniu Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Poznania, w otoczeniu, które zachwyca bliskością natury. To idealne miejsce...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Kolejowa
    1 / 13
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Kolejowa

    Poznań

    • 479 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,33 m², położone w klimatycznej kamienicy na Poznańskim Łazarzu - jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania. Idealna propozycja zarówno na s...

  • Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe 46m2 na Podolanach
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe 46m2 na Podolanach

    Poznań

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie od osoby prywatnej znajdujące się na zielonych Podolanach.Idealne zarówno dla singla, pary jak i rodziny 2+1.    L O K A L I Z A C J A  ...

  • Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe

    Poznań

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Unikatowy apartament w sercu Poznania – wysoki standard, gotowy do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością przy ul. Rybaki 1. To propozycja dla wymagaj...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 7
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 088 805 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE gotowe mieszkanie 75 m² | Taras 27 m² | Powierzchnia całkowita 102 m² I Junikowo - BEZ PCC i PROWIZJI Szukasz przestronnego, nowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Poz...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 6
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 984 690 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE gotowe mieszkanie 72,94 m² | Taras 26,77 m² | Powierzchnia całkowita 102 m² I Junikowo - BEZ PCC i PROWIZJI Szukasz przestronnego, nowego mieszkania w spokojnej, zielonej częś...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 4
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 050 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,41 m², zlokalizowanego na parterze kameralnego budynku przy ul. Ziębickiej 30 w Poznani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska
    1 / 15
    Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska

    Plewiska

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "t...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Swarzędz

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, Mam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 49 m. kw. Znajduje się na III piętrze. Jest balkon, piwnica. Okna od strony zachodniej. Mieszkanie po generalnym remoncie, goto...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Władysława Sikorskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Władysława Sikorskiego

    Poznań

    • 830 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z loggią | 7. piętro | Kolejova 1 - Łazarz, Poznań Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie 48,21 m² z dużą loggią (9,59 m²), położone na 7. piętrze no...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Górna Wilda
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Górna Wilda

    Poznań

    • 670 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w centrum | kamienica | dwustronne | 86,6m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania w Poznaniu przy ul. Górna Wilda. To...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 1. Piętro gotowe
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 1. Piętro gotowe

    Poznań

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu ks. Jerzego Popiełuszki. Metraż 37m2, 2 pokoje - nie są przechodne, co daje możliwość swobody i wydzielenia stref salon i...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Chwaliszewo, Garbary
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Chwaliszewo, Garbary

    Poznań

    • 717 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poznań, ul. Garbary 102 | 42,21 m² | 1 piętro | Loggia | Cesja umowy Zamieszkaj w sercu Poznania, w prestiżowej inwestycji Kapitanat Garbary, gdzie rytm miasta spotyka się z komfo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Pawła Włodkowica
    1 / 8
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Pawła Włodkowica

    Poznań

    • 467 499 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku na poznańskim Grunwaldzie przy skrzyżowaniu ulic Grochowski...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia

    Poznań

    • 529 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości ż...

  • Serce Poznania |Inwestuj lub Zamieszkaj
    1 / 15
    Serce Poznania |Inwestuj lub Zamieszkaj

    Poznań

    • 1 356 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie każda nieruchomość jest inwestycją. Niektóre są po prostu pracującym kapitałem. W samym centrum Poznania, na skrzyżowaniu Al. Marcinkowskiego i ul. Podgórnej, znajduje się lo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Aleksandra Studniarskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Aleksandra...

    Poznań

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesna kawalerka 41 m² | ostatnie piętro | miejsce w hali garażowej w cenie Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Klemensa Janickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Klemensa Janickiego

    Poznań

    • 585 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,53 m2, znajdującego się przy ul. Klemensa Janickiego na poznańskich Jeżycach, w nowej inwestycji- Wieża Je...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Krzesinki, Świątniczki
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Krzesinki, Świątniczki

    Poznań

    • 438 999 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena: 438 999 zł Powierzchnia: 40 m² + piwnica + strych + działka 1000 m² Lokalizacja: Poznań, ul. Świątniczki Szukasz miejsca z klimatem, zielenią i niezależnością? To bezczynszow...