• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Puszczykowem

(505)
  • Świetna lokalizacja, PIERWSZE PIĘTRO, NISKI BLOK
    Świetna lokalizacja, PIERWSZE PIĘTRO, NISKI BLOK

    Poznań

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej,...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,

    Poznań

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wygodne mieszkanie na Jeżycach - w samym sercu Poznania! Gotowe do zamieszkania | klimatyzacja | od zaraz Szukasz miejsca, w którym po pracy zrelaksujesz się w ciszy, a jednocześn...

  • Funkcjonalne 2 pokoje - Dąbrowskiego 56, Jeżyce
    1 / 4
    Funkcjonalne 2 pokoje - Dąbrowskiego 56, Jeżyce

    Poznań

    • 1 850 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Dąbrowskiego 56 (Jeżyce) w Poznaniu, obok Rynku Jeżyckiego. -Nieruchomość- Powierzchni 26 m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. -L...

  • Jasna kawalerka - Chłapowskiego 10, Wilda
    1 / 9
    Jasna kawalerka - Chłapowskiego 10, Wilda

    Poznań

    • 1 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Chłapowskiego 10 w Poznaniu. -Nieruchomość- Powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- Atrakcyjna i d...

  • Piwnica, komórka lokatorska na wynajem-Katowicka 93B, Poznań
    Piwnica, komórka lokatorska na wynajem-Katowicka 93B, Poznań

    Poznań

    • 250 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Posiadam na wynajem komórkę lokatorską o powierzchni 2,00 m2, znajdującą się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 93B na poziomie „-1”. Obiekt strzeżony przez ochronę. Cena najmu...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Stefana Batorego
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Stefana Bator...

    Poznań

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania na poznańskim Piątkowie, zlokalizowanego w prestiżowym kom...

  • Wynajem bez pośrednika
    1 / 8
    Wynajem bez pośrednika

    Poznań

    • 2 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie z balkonem na drugim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku z windą o powierzchni 45,14 m² przy ul. Brneńskiej w Poznaniu Łacina/Nowe Miasto. Budynek oddan...

  • Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach
    1 / 13
    Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach

    Poznań

    • 1 090 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 11 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Poznań Winogrady, Os. Przyjaźni
    Mieszkanie Poznań Winogrady, Os. Przyjaźni

    Poznań

    • 530 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ZAPRASZAMY DO KUPNA WYJĄTKOWEGO MIESZKANIA POZNAŃ, WINOGRADY (os. Przyjaźni) Podstawowe informacje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48 m, położone na parterze...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Luboń » al. Jana Pawła II

    • 354 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Św. Szczepana
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec, Św. Szczepana

    Poznań

    • 334 900 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Słoneczne i przytulne mieszkanie na poznańskim Dębcu Szukasz miejsca, które od progu wita Cię dobrą energią i naturalnym światłem? A może planujesz be...

  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...

  • Wynajmę - Duży Pokój Poznań os. Piastowskie
    1 / 8
    Wynajmę - Duży Pokój Poznań os. Piastowskie

    Poznań

    • 1 100 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Wynajmę duży pokój Poznań os. Piastowskie . Wynajmę pokój 16 m2 (na zdjęciach) w mieszkaniu dwupokojowym z dostępem do kuchni oraz łazienki. Pokój jest w pełni umeblowany, wyposaż...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce ul. Polna

    Poznań » Jeżyce » ul. Polna

    • 570 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m², Jeżyce - jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Poznania.Nieruchomość idealna zarówno dla osób szuk...

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. Hetmańska

    Poznań » Wilda » ul. Hetmańska

    • 2 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z cegły przy ul. Hetmańskiej 104 w Poznaniu.Mieszkanie dostępne od zaraz, idealn...

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. Hetmańska

    Poznań » Wilda » ul. Hetmańska

    • 570 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z cegły przy ul. Hetmańskiej 104 w Poznaniu. Nieruchomość gotowa do wpro...

  • Bezpośrednio 2 pokoje Centrum ul. Czartoria 2
    1 / 3
    Bezpośrednio 2 pokoje Centrum ul. Czartoria 2

    Poznań

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Od Zaraz - aktualne od 01.05.2026 – wynajem bezpośredni Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym (kuchnia w jednym z pokoi), położone na 3. piętrze w centrum Poznań...

  • Mieszkanie Winogrady Piątkowo 2 pokoje
    Mieszkanie Winogrady Piątkowo 2 pokoje

    Poznań

    • 385 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker BEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEM Dzień dobry...

  • Mieszkanie Poznań Jeżyce ul. Urbanowska

    Poznań » Jeżyce » ul. Urbanowska

    • 360 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżyce / Sołacz / 39,37m2 / wysoki parter / 360 000 złNa sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Poznania - na styku Jeżyc i Sołacza. Idealne pod inwestyc...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Błażeja
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Błażeja

    Poznań

    • 1 950 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka ok. 28 m² z dużym balkonem 12 m2, Naramowice, ul. Błażeja - po kapitalnym remoncie! Do wynajęcia jasna i nowoczesna kawalerka, położona na czwartym piętrze...