• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Puszczykowem

(343)
  • Sprzedam 3 pokoje os. Przyjaźni
    1 / 16
    Sprzedam 3 pokoje os. Przyjaźni

    Poznań

    • 487 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni o powierzchni 47 m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku (4 kondygnacje) na poznańskich Winogradach....

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec,
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Dębiec,

    Poznań

    • 398 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na Dębcu, ul. Łozowa. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących własnego lokum z bliskością komunikacji miejskiej. Mieszkanie zn...

  • 81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II
    1 / 10
    81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II

    Luboń

    • 749 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 81,6 m², położone przy al. Jana Pawła II 3 w Luboniu, na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2011 roku. To oferta dla osó...

  • Mieszkanie Poznań Winogrady, Hawelańska
    Mieszkanie Poznań Winogrady, Hawelańska

    Poznań

    • 810 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach (przy granicy z dzielnicą Naramowice) w Poznaniu. UWAGA: Mieszkani...

  • Ładne 2 pokojowe ca 38m2 po remoncie na IVp
    1 / 3
    Ładne 2 pokojowe ca 38m2 po remoncie na IVp

    Poznań

    • 420 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 1, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką z kabiną prysznicową wykończona jasna glazurą. Własność z KW, w sąsiedztwie sklepów, komunikacji miejskiej, banku, ryneczku...

  • Mieszkanie Poznań Piątkowo, Os. Stefana Batorego
    Mieszkanie Poznań Piątkowo, Os. Stefana Batorego

    Poznań

    • 695 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE INWESTYCYJNE Lokalizacja: Poznań, Piątkowo os. Stefana Batorego Powierzchnia: 73,7 m Liczba pokoi: 6 (niezależne) Piętro: 4/4 (niski blok z 1989r.) Funkcjo...

  • Mieszkanie Poznań Główna rynek pierwotny ul. Nadolnik

    Poznań » ul. Nadolnik

    • 267 107 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Udogodnienia: winda, stojaki na rowery, blisko centrum i komunikacji miejskiej, nowoczesna architektura, tereny zielone - w pobliżu Park Ks. Tadeusza Kirschke oraz promenada wzdłuż...

  • Na sprzedaż 2 pok. | Poznań, Jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 pok. | Poznań, Jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4

    Poznań

    • 499 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Poznań, Jeżyce | ul. Jana Kassyusza 4 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Poznań Piątkowo, os. Stefana Batorego
    Mieszkanie Poznań Piątkowo, os. Stefana Batorego

    Poznań

    • 587 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! PRZESTRONNE 3 POKOJE Z DUŻĄ LOGGIĄ | 63,9 m² | OS. BATOREGO | DWUSTRONNE | IDEALNE DLA RODZINY LUB INWESTORA Są mieszkania , które po prostu spełniają swoją...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz,
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz,

    Poznań

    • 1 249 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1903 roku na ul. Kanałowej w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób pos...

  • Mieszkanie Poznań, os. Władysława Jagiełły
    Mieszkanie Poznań, os. Władysława Jagiełły

    Poznań

    • 555 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    UWAGA: NOWA CENA !!! Mieszkanie z potencjałem, którego nie da się zignorować! Piątkowo | os. Władysława Jagiełły | 69 m | 3 pokoje | parter !!! Są mieszkania, które po prostu się...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Kanałowa
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Łazarz, Kanałowa

    Poznań

    • 499 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na 1. piętrze w kamienicy na poznańskim Łazarzu, przy ul. Kanałowej. M...

  • Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2
    1 / 12
    Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2

    Kruszewnia

    • 619 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej okolicy. To...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 702 767 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 015 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Zakończona budowa !! Budynek C lokal: C.0.4, ogródek: 30,40 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej:...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 725 226 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 801 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek C lokal: C.1.3, loggia: 3,30 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( p...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 634 646 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek E lokal: E.0.2, ogródek: 61,50 m (w tym taras: 10,oo m) UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki l...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 576 538 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. Zakończona budowa !! Budynek C lokal: C.0.2, ogródek: 41 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 843 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek G lokal: G.0.1, ogródek: 21,30 m, taras: 6,oo m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokators...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 676 559 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek E lokal: FA.0.3, ogródek: 99,60 m (w tym taras: 18,50 m) UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki...

  • 0%, deweloperskie na Starołęce - gotowe !

    Poznań » ul. Żorska

    • 577 598 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 034 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji. GOTOWE !! Budynek C lokal: C.0.3, ogródek: 41 m UWAGA ! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym !!!!!! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( po...