• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Górą Kalwarią

(146)
  • Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II
    Nowe mieszkanie czteropokojowe (NrG1-2_82) - Chojnów Park etap II

    Krępa » ul. Długa

    • 524 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Zakupując inwestycje Chojnów Park możesz skorzystać z programu Bezpieczny kredyt 2% Inwestycja Chojnów Park II to kontynuacja wyjątkowego projektu, który cieszył się ogromnym zaint...

  • Mieszanie na sprzedaż Piaseczno 3 pokoje

    Piaseczno

    • 559 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych z uwagi na przeprowadzony gruntowny remont w 2021r., gotowe do wprowadzenia. Cena ofertowa dotyczy mieszkania. 2 miejsca postojowe w...

  • Na sprzedaż mieszkanie 170m2 Młynarska Piaseczno

    Piaseczno

    • 849 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Mieszkanie dwupoziomowe, znajduje się na 4 piętrze budynku na ul. Młynarskiej. Dzięki sporej powierzchni użytkowej, nieruchomość stwarza wiele możliwo...

  • Czteropokojowe mieszkanie Piaseczno.

    Piaseczno

    • 515 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie w bloku z 1988 roku położone na ostatnim piętrze w siedmiopiętrowym bloku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Piasecznie na ul...

  • Luksusowe 3/4-pokojowe mieszkanie na terenie leśnym w Otwocku

    Otwock

    • 999 999 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowe 3/4-pokojowe mieszkanie na terenie leśnym w Otwocku W pasie leśnym znajdującym się pomiędzy ulicami Chrobrego i Wczasowej w Otwocku powstały w ostatniej dekadzie czter...

  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie. Blisko do komunikacji miejskie...

    Piaseczno

    • 530 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Mysiadle przy ulicy Złotej Kaczki, na granicy z Warszawą o powierzchni 72 m2 z dwoma obszernymi balkonami. Szybko do centrum samochodem (25 minu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

    Reguły

    • 890 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Obrzeżna

    Warszawa » Mokotów » ul. Obrzeżna

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    [i]Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku przy ul. Obrzeżnej na terenie strzeżonego osiedla Hubertus na Służewcu.[/i] [i]Mieszk...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lesznowola

    • 1 049 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej
    1 / 20
    Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reguły

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Michałowice

    • 313 599 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 13 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Michałowice

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Michałowice

    • 656 040 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Tarczyn

    • 290 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zamienie

    • 770 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA
    1 / 5
    4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA

    Nowa Wola

    • 879 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE
    1 / 15
    3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE

    Falenty Duże

    • 609 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem
    1 / 19
    Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem

    Lesznowola

    • 719 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na wodę
    1 / 6
    Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na wodę

    Walendów

    • 580 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie
    1 / 4
    Kawalerka z ogródkiem Piaseczno, Zamienie

    Zamienie

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie,  Lesznowola
    Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie, Lesznowola

    Lesznowola

    • 1 370 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Mieszkanie Walendów ul. Stawowa

    Walendów » ul. Stawowa

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,07 m2 przy ulicy Stawowej w Walendowie na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie pod Grójcem - piękna inwestycja przy lesie 3.1
    1 / 7
    Mieszkanie pod Grójcem - piękna inwestycja przy lesie 3.1

    Głuchów

    • 330 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ZAPRASZAMY - KOLEJNY ETAP KAMERALNEGO PROJEKTU POD SAMYM GRÓJCEM. OSIEDLE GŁUCHÓW III. TUTAJ: mieszkanie nr 3.1 - mieszkanie na parterze. Dwa pokoje, łazienka plus pomieszczenie...

  • 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • Mieszkanie na Nowoczesnym Osiedlu (Rezerwacja)

    Zamienie » ul. Waniliowa

    • 498 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJAKompaktowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskim Zamieniu, gm. Lesznowola...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębe Wielkie

    • 720 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości