• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Błażowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Błażową

(156)
  • Kup już dziś nowe mieszkanie wykończone POD KLUCZ

    Rzeszów

    • 807 990 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    To już ostatnia szansa, aby zamieszkać na jedynym takim w okolicy kameralnym, bezczynszowym osiedlu - Załęska Park! Na powierzchni nieco ponad 58m2 rozmieszczonej na dwóch kondy...

  • Mieszkanie z widokiem na park w Tyczynie

    Tyczyn

    • 520 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie z widokiem na amfiteatr oraz zielone tereny parku w Tyczynie. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania. Duża prze...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Krakowska-Południe » ul. Lewakowskiego

    • 365 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego bloku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 51m2. Parking og...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » Drabinianka » pl. Jana Pawła II

    • 422 520 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przes...

  • 48m2 Dąbrowskiego okolica Politechniki !

    Rzeszów

    • 397 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 50m OS.KMITY mieszkanie 3-pokojowe, parter

    Rzeszów

    • 439 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    rej. KOCHANOWSKIEGO, 1-pokojowe z dużym balkonem

    Rzeszów

    • 250 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 68m2 3pokojowe Nowosądecka, z loggią

    Rzeszów

    • 429 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 309 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 3 pokojowe z balkonem po remoncie

    Rzeszów

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 47m2 Jasne mieszkanie 2 pokojowe, os. Projektant

    Rzeszów

    • 445 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Gotowe 3 pokojowe Loft Krasne

    Krasne

    • 480 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Hetmańska obok Bulwarów, 2pokoje, loggia

    Rzeszów

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Karolina Płaczek
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Krakowska

    Rzeszów » ul. Krakowska

    • 792 657 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bez PCC, bez prowizjiBiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap znanej inwestycji solidnego dewelopera na ul. Krakowskiej.Mieszkanie z moż...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...

  • Mieszkanie krasne krasne

    Krasne

    • 420 735 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie 67m2, 3 pokojowe, winda, 7 piętro, łazienka i wc osobn...

    Krosno

    • 365 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, 67m2, 7 piętro z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, piękne widoki z balkonu, Krosno, Piastowska, bezpośrednio od właściciela, z założoną...

  • Sprzedam

    Krosno

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE NA OSIEDLU MARKIEWICZA Cena: 350 000 Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze przy Ul.boh.westerplatte o pow.49m/2 na drugim piętrze ocieplonego bloku.Mi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rudna Mała

    • 479 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 349 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wysoka Strzyżowska

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 379 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 210 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza
    Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – mieszkanie trzypokojowe
    Krosno – mieszkanie trzypokojowe

    Krosno » ul. Krakowska

    • 320 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – mieszkanie dwupoziomowe na Osiedlu Genera
    1 / 20
    Krosno – mieszkanie dwupoziomowe na Osiedlu Genera

    Krosno

    • 820 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – dwupokojowe mieszkanie na parterze
    1 / 10
    Krosno – dwupokojowe mieszkanie na parterze

    Krosno

    • 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Centrum Krosna
    1 / 16
    Mieszkanie w Centrum Krosna

    Krosno

    • 325 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Grabownica Starzeńska

    Grabownica Starzeńska

    • 270 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego mieszkania, położonego w malowniczej miejscowości Grabownica Starzeńska . Jest to doskonała propozycja dla rodzin szukaj...

  • Mieszkanie Trzebownisko Zaczernie rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 530 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch funkcjonalnych mieszkań w budynku w stanie surowym zamkniętym, położonym w spokojnej i dynamicznie rozwijając...

  • Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza
    1 / 10
    Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza

    Trepcza

    • 290 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 90 mkw., dwupoziomowy, zlokalizowany w Trepczy, w gminie Sanok w powiecie sanockim. Mi...

  • Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów
    1 / 6
    Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów

    Krosno

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najwygodniejszych lokalizacji w Krośnie – przy ul. Magurów. To miejsce doskonale łącz...

  • Mieszkanie Trzebownisko
    1 / 9
    Mieszkanie Trzebownisko

    Trzebownisko

    • 370 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Trzebownisku 34m2 dwa pokoje. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy blisko sklep siłownia i przedszkole. Mały niski blok tylko 30 mieszkań Dobry dojazd...

  • Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2
    1 / 5
    Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2

    Krosno

    • 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja: Krosno, ul. Hallera Powierzchnia: 40m2 Piętro: 4 (ostatnie) Układ: sypialnia, salon + kuchnia, łazienka, przedpokój. Stan prawny: Pełna własność z Księgą Wieczystą....

  • Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego

    Krosno

    • 298 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Elizy Orzeszkowej

    Krosno

    • 425 964 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszka...

  • Mieszkanie Krosno, Krakowska
    1 / 9
    Mieszkanie Krosno, Krakowska

    Krosno

    • 245 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,58 m², położone w Krośnie przy ul. Krakowskiej, na III piętrze. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z: dwó...

  • Mieszkanie białobrzegi dębica

    Białobrzegi

    • 203 086 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 43,31m, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i funkcjonalność idą w parze? Prezentujemy ofertę s...

  • Mieszkanie Białobrzegi Dębina

    Białobrzegi

    • 276 914 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Dębina (Gmina Białobrzegi) bezczynszowe mieszkanie 63,16m plus piwnica 23,32m wpisana w księgi wieczyste, Marzysz o dobrze skomunikowanej przestrzeni do życia i fu...

  • Mieszkanie  gm. Sanok
    1 / 7
    Mieszkanie gm. Sanok

    Dębna

    • 260 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Sanoka? Ta urokliwa kawalerka w kamienicy przy rynku to idealna propozycja dla Ciebie. Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w zadbanej kamien...

  • Mieszkanie na osiedlu Guzikówka
    Mieszkanie na osiedlu Guzikówka

    Krosno

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Krośnie na osiedlu Guzikówka, na 4 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 48,5 m², do remontu, co daje świetną okazję do aranża...