• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Płock

(42)
  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock » Dobrzyńska

    • 225 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | Kawalerka z dużym balkonem. Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie dla singla, pary lub na wynajem. Lokal o pow. 24m2 składa się z ustawnego pokoju, oddzie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock

    • 990 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 72m2
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 72m2

    Płock

    • 425 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 72m2 na ul kolegialnej składające się z 4 pokoi widnej kuchni łazienki i przedpokoju +piwnica Niski czynsz Brak zadłużenia

  • Mieszkanie Płock Skarpa

    Płock » Skarpa

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej sypialni. Idealne dla singla, pary lub na wynajem. Powierzchnia 26m2 Parter w niskim bloku Przyna...

  • Mieszkanie Płock Tysiąclecia ul. Płoskiego

    Płock » Tysiąclecia » ul. Płoskiego

    • 2 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Do wynajęcia mieszkanie 48m2 świeżo po remoncie 3 pokoje 2 piętro Możliwe korzystanie z piwnicy Ul. Płoskiego Koszt 2200 czynsz plus opłaty do spółdzielni (480zl)...

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania w spokojnej okolicy

    Płock

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka (pełna własność ) Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Na Skarpie w ogrodzonym blo...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock » Dworcowa

    • 350 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Płock Tysiąclecia

    Płock » Tysiąclecia

    • 379 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Wyjątkowe mieszkanie czeka na nowego właściciela. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane na IV piętrze bloku na os. Wielka Płyta. Lokal 3 lat...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock

    • 372 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 224 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock » Skarpa

    • 305 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock » Tysiąclecia

    • 225 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock » Dworcowa

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Płock

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Płock

    • 439 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Płock, ul. Kolegialna

    Płock » ul. Kolegialna

    • 366 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż stylowe oraz atrakcyjne mieszkanie w Płocku na ul. Kolegialnej.Mieszkanie z dobrym rozkładem, o powierzchni 57 m2. Znajduję się na III piętrze. Rozkład pomies...

  • OKAZJA⭐Mieszkanie 54m⭐Przytulne⭐Tylko 5578zł za m2

    Płock » ul. Słodowa

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Piękne i przytulne o powierzchni 53,6m2, położone w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie.Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o zapewnien...

  • Na sprzedaż tanio kawalerka w Płocku !!!

    Płock

    • 125 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NIE PRZEGAP TEJ OKAZJI !!!Na sprzedaż kawalerka w Płocku na ulicy Słowackiego o powierzchni 18 m2.Cena: 125 000 zł.Rozkład: - Duży pokój - Kuchnia- Łazienka Świetna...

  • Apartamenty 3 Maja 8 - zamieszkaj w centrum miasta Płock

    Płock

    • 355 605 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marzysz o własnym apartamencie, w którym będziesz mógł odpocząć po dniu pełnym wrażeń, a zarazem w pełni korzystać z możliwości miasta? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aparta...

  • Sprzedam

    Płock

    • 245 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Wielkiej płycie na drugim piętrze.bardzo dobra lokalizacja blisko sklep Lewiatan, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, targowisko.do mieszkania przynależy...