• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Płock

(42)
  • Kawalerka na parterze przy ul. Słowackiego 8 DO REMONTU
    Kawalerka na parterze przy ul. Słowackiego 8 DO REMONTU

    Płock

    • 143 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam kawalerkę na parterze przy ul. Słowackiego 8 w Płocku Powierzchnia 20m2 Mieszkanie wysprzątane i gotowe do remontu Atrakcyjna cena, w bliskiej odległości: Politechnika, Ak...

  • Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 3 - pokojowe

    Płock

    • 380 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy .W pobliżu jest szkoła podstawowa ,żłobek, przychodnia lekarska ,apteka ,sklepy spożywcze , kościół. Przystanek autobusowy umożliwi...

  • Mieszkanie
    1 / 11
    Mieszkanie

    Płock

    • 309 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż lub zamienię na miejsze cena do negocjacji

  • NOWE | 3 POKOJE | WINDA | PO REMONCIE | ul.BIELSKA
    1 / 12
    NOWE | 3 POKOJE | WINDA | PO REMONCIE | ul.BIELSKA

    Płock

    • 431 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA NA KREDYT :: Krótko: Płock / ul. Bielska 51/3 / mieszkanie po generalnym remoncie / 3 pokoje / w bl...

  • Mieszkanie Płock Podolszyce Północne
    1 / 7
    Mieszkanie Płock Podolszyce Północne

    Płock

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ???? Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w Płocku - osiedle Nad Rosicą! Szukasz komfortowego miejsca do życia lub dobrej inwestycji? To mieszkanie może być idealne dla Ciebie! ???...

  • Mieszkanie Płock, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Płock, Warszawska

    Płock

    • 870 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT / WYSOKI STANDARD / 3,4 M WYSOKOŚCI / 350 M OD BULWARÓW / BLISKO STARÓWKI Biuro nieruchomości MD Home z przyjemnością prezentuje przestronny i wyjątkowy ,...

  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska
    1 / 10
    Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock

    • 365 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ???? Na sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w Płocku! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym układem pomieszczeń i balkonem? Ta oferta może być właśnie dla...

  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska
    1 / 5
    Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock

    • 429 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w Płocku ul. Gałczyńskiego Mieszkanie o pow. 64,55 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - cztery pokoje, - wi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez
    1 / 14
    Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez

    Płock

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością zamieszkania „od zaraz”, bez dodatkowych nakładów finans. (remont, umeblowanie, wyposażenie AGD). Mieszkanie jest umeblowan...

  • Kawalerka po generalnym remoncie, balkon WYPOSAŻONA
    1 / 8
    Kawalerka po generalnym remoncie, balkon WYPOSAŻONA

    Płock

    • 185 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulna kawalerka o powierzchni 20 m², położona na 4. piętrze zadbanego bloku przy ul. Miodowej 23 w Płocku. Idealna propozycja dla singla, inwestora lub jako lokal pod wynajem....

  • Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮
    1 / 10
    Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮

    Płock

    • 459 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż⎮ 4 pokoje⎮72m ⎮ duży balkon⎮ duży parking⎮ul. Północna Na sprzedaż – przestronne, 4-pokojowe mieszkanie (72 m²) w cichej części Płocka, ul. Północna 30A, os. Kochanows...

  • Mieszkanie Płock Skarpa

    Płock » Skarpa

    • 149 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | Kawalerka do remontu - to idealna opcja dla singla lub jako inwestycja na wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 20,1m2 Pokój z balkonem, aneks kuchenny z oknem oraz ł...

  • Mieszkanie Podolszyce północne
    1 / 9
    Mieszkanie Podolszyce północne

    Płock

    • 310 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w samym sercu dynamicznie rozwijającej się części Płocka osiedle Podolszyce północne Mieszkanie znajduje s...

  • Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego
    1 / 16
    Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48 m² parter Rembielińskiego

    Płock

    • 382 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż! 3- pokojowe mieszkanie 48,2 m² – parter – Płock, ul. Rembielińskiego Idealne pod inwestycję lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencja...

  • Atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż – Płock, ul. Rembie...

    Płock

    • 395 240 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na parterze czteropiętrowego bloku w jednej z najbardziej cenio...

  • Mieszkanie Płock Dworcowa

    Płock » Dworcowa

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż nietuzinkowe, przytulne 51m2 W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne pokoje (salon z dużym balkonem), klimatyczna słoneczna kuchnia, łazienka oraz korytarz. Prz...

  • Sprzedam bezpośrednio NOWE mieszkanie w centrum Płocka 1 pok
    1 / 2
    Sprzedam bezpośrednio NOWE mieszkanie w centrum Płocka 1 pok

    Płock

    • 329 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Posiadam do sprzedania nowe mieszkanie pokój z aneksem w stanie deweloperskim w centrum Płocka przy ul. Ostatniej 2B. Mieszkanie ma powierzchnię 27,7 m2 + balkon (typu loggia) o po...

  • Mieszkanie Płock Podolszyce Południowe
    1 / 10
    Mieszkanie Płock Podolszyce Południowe

    Płock

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    ✨ Wyjątkowe mieszkanie klasy premium | Podolszyce Południe, Płock ✨ Z przyjemnością prezentuję przestronne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 89,18 m² , zl...

  • mieszkanie 60 mkw, Baczyńskiego, II piętro
    1 / 14
    mieszkanie 60 mkw, Baczyńskiego, II piętro

    Płock

    • 425 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Agencja Centrum oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,85 mkw, położone na II piętrze w bloku IV piętrowym. Płock, osiedle Podolszyce Północ, ul. Baczyńskiego. Blok w zas...

  • Mieszkanie Płock Skarpa
    1 / 6
    Mieszkanie Płock Skarpa

    Płock

    • 200 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ✨ Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo myślisz o inwestycji pod wynajem? Sprawdź tę kawalerkę w Płocku - ul. Słowackiego 10 ???? ???? 20,1 m² po generalnym remoncie → wch...