• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Bukowno

(1)
  • Mieszkanie M5

    Bukowno

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Słoneczne mieszkanie M5, parter, 72 MKW. Osiedle Niepodległości Pełen rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z: dużego, ustawnego salonu wyjściem na balkon, kuchni, 3 syp...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie gotowe do wynajęcia!!!

    Klucze

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w bloku. Jest to wynajem okazjonalny. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, banki, przychodnia idp... W wolnej chwili czas sp...

  • Sprzedam Mieszkanie Kawalerke

    Jaworzno

    • 180 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie,33,5 m, ,na drugim piętrze z widokiem na zieleń, w bloku po termomodernizacji z domofonem i monitoringiem, z piwnicą. Jaworznio...

  • Nowe mieszkanie 3 pok., Dobra cena m2
    1 / 10
    Nowe mieszkanie 3 pok., Dobra cena m2

    Jaworzno

    • 411 999 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie 3 pok., Dobra cena m2
    1 / 13
    Nowe mieszkanie 3 pok., Dobra cena m2

    Jaworzno

    • 471 770 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jaworzno » Jeleń

    • 240 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa
    1 / 2
    Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 424 550 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 423 850 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 419 650 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jaworzno

    • 359 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Jaworzno

    • 741 240 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!
    1 / 4
    3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!

    Zawada

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy
    1 / 5
    Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy

    Zawada

    • 342 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy
    1 / 5
    2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy

    Zawada

    • 492 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż !

    Chrzanów

    • 235 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², usytuowane na wysokim parterze w dwulokalowym budynku przy ul. Orkana. To doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 384 720 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 303 180 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Olkusz ul. Elizy Orzeszkowej

    Olkusz » ul. Orzeszkowej

    • 337 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Orzeszkowej, Osiedle Młodych, Olkusz Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,34 m² , położone na 3. piętrze w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Olkusz

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chrzanów
    1 / 15
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 53,16 m2. Chrzanów, os. Młodości, przy ul. Tadeusza Urbańczyka. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy....

  • Mieszkanie Chrzanów
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 185 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,78 m2 w Chrzanowie na ulicy Grunwaldzkiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodz...

  • Jaworzno Podwale mieszkanie na sprzedaż 34,34m2, dwa pokoje, piwnica, niski czynsz
    1 / 10
    Jaworzno Podwale mieszkanie na sprzedaż 34,34m2, dwa pokoje, piwn...

    Jaworzno

    • 297 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Witam Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie bez balkonu blisko centrum w Jaworznie ul. S. F. Mazur 2, mieszkanie z piwnicą i pełnym wyposażeniem. Mieszkanie o powierzchni 34.34...

  • Mieszkanie Jaworzno, Towarowa
    1 / 14
    Mieszkanie Jaworzno, Towarowa

    Jaworzno

    • 499 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS !! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,78 m² zlokalizowane w najbardziej pożadanej dzielnicy Jaworzna  przy ulicy Towarowej . Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrz...

  • Sprzedaż lokalu mieszkalnego Jaworzno, 75% ceny oszacowania.
    Sprzedaż lokalu mieszkalnego Jaworzno, 75% ceny oszacowania.

    Jaworzno

    • 189 750 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marcina Michalskiego oraz Syndyk fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Moniki Michalskiej ogłaszają dru...

  • Mieszkanie Chrzanów
    1 / 10
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 60,86 m2 w Chrzanowie przy ul. Puchalskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. Częściowo umeblowane. W skład m...

  • Mieszkanie Olkusz ul. Plac Konstytucji 3 Maja

    Olkusz » ul. Plac Konstytucji 3 Maja

    • 354 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie — Olkusz, os. Słowiki (Plac Konstytucji 3-Maja) Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,80 m² , usytuow...

  • Mieszkanie Paczółtowice gm. Krzeszowice
    1 / 15
    Mieszkanie Paczółtowice gm. Krzeszowice

    Paczółtowice

    • 690 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | 2 pokoje 64,72 m² | golf | wysoki standard | taras | Paczółtowice | Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,72 m² , położone w ka...

  • Sprzedam mieszkanie 60, 25m
    Sprzedam mieszkanie 60, 25m

    Olkusz

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Olkuszu na ul. Nałkowskiej, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie o powierzchni 60,25 m2, dużo miejsc parkingowych, blisko szkoła, przychodnia,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8

    Nowe

    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 354 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości