• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Bolesławiec

(34)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 420 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 430 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 482 065 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 404 056 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 515 967 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji deweloperskiej przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego o...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 396 168 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 342 930 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie

    Bolesławiec

    • 215 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie w centrum Bolesławca, na drugim piętrze kamienicy. Jasny duży pokój plus kuchnia, okna od zachodu. Przedpokój plus łazienka. Słoneczny balkon. Mieszkanie ma bardzo niski...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 457 254 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 72,58 usytuowanego na czwa...

  • Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 492 219 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania czteropokojowego o pow. 78,13 m2 usytuowanego na...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 458 199 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 72,73 m2 usytuowanego na p...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 364 994 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 58,87 m2 usytuowanego na p...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Bolesławiec rynek pierwotny

    Bolesławiec

    • 372 930 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego o pow. 60,15 usytuowanego na pier...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Krzyżowa

    Krzyżowa

    • 125 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 3 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z dużym ogrodem - udział w nieruchomości, zakupu tylko za gotówkę! Położony ok. 9 kilometrów od Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 39m2, na którą składa się kuchn...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łaziska rynek pierwotny

    Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu nowych mieszkań bezczynszowych w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkania o...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bolesławice

    • 590 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łaziska

    Łaziska

    • 490 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu nowego mieszkania bezczynszowego w miejscowości Łaziska. Nowopowstałe osiedle składa z trzech budynków w stanie deweloperskim. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,
    1 / 7
    Mieszkanie Szczytnica gm. Warta Bolesławiecka,

    Szczytnica

    • 109 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu przestronną, świetnie zlokalizowaną kawalerkę znajdujące się w Szczytnicy - blok 129. Mieszkanie znajduje...

  • 2 pokojowe mieszkanie, wygodny układ, balkon

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 387 193 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem, kompaktowe i wygodne. Ekspozycja okien na stronę południową zapewnia doskonałe nasłonecznienie mieszkania. .Chcesz dowiedzieć...

  • 2 pokojowe rozkładowe

    Iwiny » ul. Brochowska

    • 398 751 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe. W pokoju głównym mieści się aneks kuchenny i wyjście na balkon o powierzchni 3,75m2. Ten układ mieszkania dostępny jest również jako tzw. "lustrz...

  • Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada
    1 / 13
    Mieszkanie Gromadka, 11 Listopada

    Gromadka

    • 240 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położonego na parterze z ogródkiem i stawem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejs...

  • Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Iwiny gm. Siechnice, Akacjowa

    Iwiny

    • 469 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła Opiekun nieruchomości: Jacek Mamiński nr lic. PFRN 30802 tel. [tel] Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 5
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Lwówek Śląski

    • 380 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Sprzedam mieszkanie w bloku spółdzielczym we Lwówku Śląskim. Powierzchnia 63m2, 3 pokoje, duża kuchnia, toaleta i łazienka osobno, balkon oraz piwnica. Mieszkanie na drugim...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Lwówek Śląski

    • 345 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. Ok 62m2 we Lwówku Śląskim przy ul Jana Pawła II na 3 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania aczkolwiek wymaga wymiany instalac...

  • Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,
    1 / 13
    Mieszkanie Suszki gm. Bolesławiec,

    Suszki

    • 200 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 1 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego  w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku wi...

  • Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Trzebień gm. Bolesławiec,

    Trzebień

    • 250 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, garażem oraz pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Trzebień k. Bol...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Szczytnica

    • 399 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja. W Szczytnicy znajduję się zjazdy z autostrady A4 i A18. W miejscowości tej jest bardzo dobrze rozwinięta strefa ekonomiczna...

  • Mieszkanie o metrażu domu  93 m² w Szczytnicy!
    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy!

    Szczytnica

    • 415 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy! Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoc...

  • MIESZKANIE PO REMONCIE  46 m²  SZCZYTNICA
    1 / 16
    MIESZKANIE PO REMONCIE 46 m² SZCZYTNICA

    Szczytnica

    • 240 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica. Lokal jest po generalnym remon...