• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Bolesławiec

(34)
  • Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa
    Mieszkanie Bolesławiec, Ogrodowa

    Bolesławiec

    • 309 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Bolesławcu. Mieszkanie z komfortowym rozkładem znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum mias...

  • 2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec
    1 / 16
    2 pokoje, parter, 44,4 m², ogród, Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 395 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Metrohouse oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m², zlokalizowane na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej...

  • 69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia
    69m² w centrum Bolesławca zakochasz się od wejścia

    Bolesławiec

    • 640 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Biuro Metrohouse ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy prestiżową lokalizację w centrum Bolesławca z komfortem codziennego życia. Przestronne mieszkanie o p...

  • Po generalnym remoncie  świeże, parter
    Po generalnym remoncie świeże, parter

    Bolesławiec

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni około 49 m² w tym piwnica 4 m² - zlokalizowane na parterze w spokojnej części miasta Bolesławiec, ul. Jana Pawła II. Ideal...

  • Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.
    Apartament 100m 2, garaż, bezczynszowe, centrum.

    Bolesławiec

    • 799 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament jak dom - przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania!  Z przyjemnością prezentuję elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,74 m² plus użytkowe poddas...

  • Mieszkanie Bolesławiec,
    Mieszkanie Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania  w bloku w centrum miasta, przy ulicy Polnej w Bolesławcu. Mieszkanie ciepłe, przytulne i bardzo słon...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga
    Mieszkanie Bolesławiec, Gen. Franciszka Kleeberga

    Bolesławiec

    • 435 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku w Bolesławcu. Lokal w dobrym standardzie, go...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska
    Mieszkanie Bolesławiec, Gdańska

    Bolesławiec

    • 699 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż 3 pokojowe  nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 3. piętrze przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Jasn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Bolesławiec,
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec,

    Bolesławiec

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo Expert Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych w prestiżowej okolicy Bolesławca . Lokalizacja ta zapewnia...

  • Mieszkanie Bolesławiec
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 879 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter...

  • Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka
    1 / 7
    Mieszkanie Bolesławiec, Władysława Łokietka

    Bolesławiec

    • 278 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Bolesławcu, przy ul. Łokietka. Nieruchomość znajdu...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REKA nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania położonego w centrum Bolesławca przy ulicy Drzymały. Mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowej kamienicy (po termoizolacj...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 350 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania z dużym potencjałem w centrum Bolesławca. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 66 m2 położone na trzecim piętrze w kami...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania położonego w Rynku w Bolesławcu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 2 100 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości zaprasza do wynajęcia mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37,2m2 w ścisłym centrum miasta (w pobliżu baseny ORKA, szkoły, sklepy, przychodnia). Mieszkanie zad...

  • Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 280 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    REKA Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie typu ,, kawalerka " przy ul. Starzyńskiego w Bolesławcu. Nieruchomość o powierzchni 33 m2, składa się z: -pokoju z dużym balk...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Sienkiewicza

    • 927 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Zygmunta Augusta

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Różana

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bolesławiec » ul. Mostowa

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bolesławiec
    Biuro nieruchomości