• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kościelisko
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Węgliniec

(1)
  • Mieszkanie Węgliniec,
    Mieszkanie Węgliniec,

    Węgliniec

    • 350 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 69,96 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze kameralnego, czterolokalowego bu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzeleckiej 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedaw...

  • Ruszów, mieszkanie 3 pokojowe 67,5 m2, parter

    Ruszów

    • 291 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal parterowy przy ul. Zgorzelecka 9 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni (łącznie powierzchnia użytkowa 67,50 m2). Oprócz mieszkania w skład sprzedawan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stary Węgliniec

    • 130 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 1 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lubań

    • 82 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 2 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubań

    • 167 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gozdnica,
    1 / 8
    Mieszkanie Gozdnica,

    Gozdnica

    • 130 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż jasne i ustawne 2- pokojowe mieszkanie mieszczące się w Gozdnicy na ul. Kościelnej. Powierzchni...

  • Mieszkanie 45 m² z balkonem  Gozdnica!
    Mieszkanie 45 m² z balkonem Gozdnica!

    Gozdnica

    • 195 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie, 45 m², Gozdnica, balkon i piwnica. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m², położonego na 3 piętrze w zad...

  • Przetarg - ul. Warszawska 4

    Lubań » ul. Warszawska

    • 130 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 rok...

  • Mieszkanie Lubań, ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Lubań » ul. Dąbrowskiego

    • 312 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, p...

  • Przetarg

    Lubań » ul. Graniczna

    • 269 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 199...