• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Bełchatów

(16)
  • dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów
    1 / 6
    dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów

    Bełchatów

    • 222 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam dwupokojowe rozkładowe mieszkanie 39 m2 z balkonem na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. W mieszkaniu wymienione okna i nowe dobrej jakości drzwi wejściowe. Klatka schodo...

  • 3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów
    1 / 11
    3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów

    Bełchatów

    • 316 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m², zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal składa się z trzech...

  • Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze
    1 / 8
    Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze

    Bełchatów

    • 525 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    O inwestycji: Osiedle Królaka to kameralna inwestycja obejmująca 16 bezczynszowych apartamentów z dostępem do prywatnego ogrodu . Całość zlokalizowana na Ludwikowie jako kameralne...

  • Apartament Bezczynszowy - Ostatni z ogródkiem B1
    1 / 10
    Apartament Bezczynszowy - Ostatni z ogródkiem B1

    Bełchatów

    • 565 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Binków Park – Nowa inwestycja w Bełchatowie Binków Park to nowoczesne, zamknięte i monitorowane osiedle bezczynszowych apartamentów w Bełchatowie, położone przy ul. Morenowej, w b...

  • Mieszkanie idealne dla rodziny
    1 / 16
    Mieszkanie idealne dla rodziny

    Bełchatów

    • 339 900 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w niskim bloku. Lokal jest w pełni umeblowany i funkcjonalnie rozplanowany – gotowy do zamieszkania, choć lekkie odświ...

  • Mieszkanie 4 pokoje 72 m2 os. Okrzei niski blok
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokoje 72 m2 os. Okrzei niski blok

    Bełchatów

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie idealne dla Rodziny ze względu na metraż i ilość pokoi. Spokojna i cicha okolica otoczona zielenią oraz atrakcyjna cena za m2 to tylko nieliczne atuty teg...

  • Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na os. Binków
    1 / 16
    Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na os. Binków

    Bełchatów

    • 279 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, które opisujemy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować: 1. Roz...

  • Umeblowane 3 pokoje (72,6 m²) | Bełchatów – Os. Binków
    1 / 9
    Umeblowane 3 pokoje (72,6 m²) | Bełchatów – Os. Binków

    Bełchatów

    • 425 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż umeblowane, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 72,6 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bełchatowa – na osiedlu Bińkó...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie idealne na start
    1 / 10
    Mieszkanie idealne na start

    Bełchatów

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 40 m², 2 pokoje, po generalnym remoncie – idealne na start lub pod inwestycje. Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m²,...

  • Mieszkanie 3 pok. w centrum przy parku, os. Budowlanych
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pok. w centrum przy parku, os. Budowlanych

    Bełchatów

    • 239 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Do sprzedania rewelacyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m2 Dlaczego rewelacyjne ? ponieważ oferowana nieruchomość posiada: - lokalizację w samym centrum miasta, na o...

  • Sprzedam mieszkanie na os. Wolność w Bełchatowie!

    Bełchatów

    • 279 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48,20 m², usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Wolność w Bełchatowie.Mieszkanie składa się z: • trzech poko...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bełchatów

    • 189 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bełchatów

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bełchatów

    • 350 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty Domy ul. Jarzębinowa Bełchatów od INVESTBUD

    Bełchatów

    • 380 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOCZESNE APARTAMENTY JARZĘBINOWA - bezczynszowe Oferujemy również na sprzedaż APARTAMENTY bezczynszowe w drugiej linii zabudowy nowo powstałego osiedla nieopodal centrum miast...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Bełchatów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 m oś dolnośląskie Bełchatów

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 270 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 295 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 335 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechcice

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 219 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 265 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 200 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 549 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️
    1 / 14
    ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️

    Pabianice

    • 259 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie z garażem w cenie! Kocierzowy

    Kocierzowy

    • 263 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 62m²,usytuowane na parterze w jednopiętrowym blokuw miejscowości Kocierzowy gm. Gomunice. Mieszkanie składa się z:• dwóch pokoi,•...

  • SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha
    1 / 16
    SPRZEDANE M3 apartamentowiec winda parking Pce Rocha

    Pabianice

    • 449 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W REZERWACJI/W trakcie sprzedaży Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie w samym sercu Pabianic – przy ul. Rocha. To propozycja idealna dla singla, pary...

  • 2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe
    2 pokoje parter zamykany teren miejsce postojowe

    Pabianice

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przytulne mieszkanie w centrum Pabianic idealne dla seniorów lub osób z niepełnosprawnościami, budynek po rewitalizacji w 2020r, ogrodzony teren.. Na sprzedaż funkcjonalne mieszk...

  • 49,7 m² po remoncie  3 pokoje  do wprowadzenia
    1 / 16
    49,7 m² po remoncie 3 pokoje do wprowadzenia

    Pabianice

    • 399 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz ! Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na własną przestrzeń to 3-pok...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 412 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w centrum Pabianic przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupuj...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 23 lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 346 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro