• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamionna
  • Pomysk Wielki
  • Żuków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Bełchatów

(3)
  • Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze
    1 / 8
    Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze

    Bełchatów

    • 525 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    O inwestycji: Osiedle Królaka to kameralna inwestycja obejmująca 16 bezczynszowych apartamentów z dostępem do prywatnego ogrodu . Całość zlokalizowana na Ludwikowie jako kameralne...

  • Apartament Bezczynszowy - Ostatni z ogródkiem B1
    1 / 10
    Apartament Bezczynszowy - Ostatni z ogródkiem B1

    Bełchatów

    • 565 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Binków Park – Nowa inwestycja w Bełchatowie Binków Park to nowoczesne, zamknięte i monitorowane osiedle bezczynszowych apartamentów w Bełchatowie, położone przy ul. Morenowej, w b...

  • Mieszkanie 4 pokoje 72 m2 os. Okrzei niski blok
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokoje 72 m2 os. Okrzei niski blok

    Bełchatów

    • 360 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie idealne dla Rodziny ze względu na metraż i ilość pokoi. Spokojna i cicha okolica otoczona zielenią oraz atrakcyjna cena za m2 to tylko nieliczne atuty teg...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie dwupoziomowe Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski

    • 630 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy ul Energetyków w bloku z 2012 roku; częściowo wykończone; nieużytkowane. Na I poziomie przedpokój, salon, balkon, duża kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, sypialnia,...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Radomsko

    • 299 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 156 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 420 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pabianice

    • 1 950 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowe mieszkanie.I piętro, bezp.parking.Bezczynszowe!
    1 / 12
    4 pokojowe mieszkanie.I piętro, bezp.parking.Bezczynszowe!

    Piotrków Trybunalski

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam. Do sprzedania cztery pokojowe mieszkanie na I piętrze w doskonałej lokalizacji: 100 m Kaufland, 300 m urząd miasta. W pobliżu dwa przedszkola, dwie szkoły,sklepy, przystanki...

  • 2 mieszkania dwupokojowe.Rozkładowe.Parter i I piętro.RATY!
    1 / 16
    2 mieszkania dwupokojowe.Rozkładowe.Parter i I piętro.RATY!

    Piotrków Trybunalski

    • 180 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 1 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Sprzedam 2 niezależne mieszkania dwupokojowe - każde niezależnie z oddzielnym wejściem, z własną kuchnią oraz łazienką z WC. Możliwa płatność w ratach! Oba mieszkania znaj...

  • Piękne mieszkanie na Przylesiu.
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na Przylesiu.

    Łask

    • 650 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż, piękne, przestronne mieszkanie w Łasku, na Osiedlu Przylesie, na ul. Orzechowej, o pow. 76.3 m2 usytuowane na parterze, z dwoma balkonami i...

  • Mieszkanie na sprzedaż 62 m2,  4 pokoje, 3 piętro
    Mieszkanie na sprzedaż 62 m2, 4 pokoje, 3 piętro

    Pabianice

    • 379 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż duże, czteropokojowe mieszkanie z oknami na dwóch przeciwległych elewacjach (dobre przewietrzanie). Mieszkanie słoneczne ( okna na elewacji północno-wschodniej oraz po...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 23 lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro