• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Raciąż
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Bełchatów

(11)
  • 3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów
    1 / 11
    3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów

    Bełchatów

    • 316 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m², zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal składa się z trzech...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 11
    Mieszkanie sprzedam

    Bełchatów

    • 352 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 68,80m2 sprzedam Bełchatów. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,8 m2 znajdujące się na 2 piętrze zadbanego jednoklatkowego bloku na os. Budowlanych. Czynsz z...

  • Piękne 3 pokoje po remoncie | balkon | widok | Os. Żołnierzy
    1 / 6
    Piękne 3 pokoje po remoncie | balkon | widok | Os. Żołnierzy

    Bełchatów

    • 399 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Bełchatowa - na Osiedlu Żołnierzy POW. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: * 7....

  • Mieszkanie idealne dla rodziny
    1 / 16
    Mieszkanie idealne dla rodziny

    Bełchatów

    • 339 900 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w niskim bloku. Lokal jest w pełni umeblowany i funkcjonalnie rozplanowany – gotowy do zamieszkania, choć lekkie odświ...

  • Umeblowane 3 pokoje (72,6 m²) | Bełchatów – Os. Binków
    1 / 9
    Umeblowane 3 pokoje (72,6 m²) | Bełchatów – Os. Binków

    Bełchatów

    • 435 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż umeblowane, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 72,6 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bełchatowa – na osiedlu Bińkó...

  • Komfortowe mieszkanie na parterze, 53m2 Bełchatów
    1 / 11
    Komfortowe mieszkanie na parterze, 53m2 Bełchatów

    Bełchatów

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie położone na parterze niskiego bloku, zlokalizowane na kameralnym osiedlu Czaplinieckim w Bełchatowie. Wnętrze zostało zaprojektowane...

  • Mieszkanie 3 pok. w centrum przy parku, os. Budowlanych
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pok. w centrum przy parku, os. Budowlanych

    Bełchatów

    • 242 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Do sprzedania rewelacyjne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,17 m2 Dlaczego rewelacyjne ? ponieważ oferowana nieruchomość posiada: - lokalizację w samym centrum miasta, na o...

  • Sprzedam mieszkanie na os. Wolność w Bełchatowie!

    Bełchatów

    • 279 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 48,20 m², usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Wolność w Bełchatowie.Mieszkanie składa się z: • trzech poko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bełchatów

    • 375 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bełchatów

    • 350 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 3 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Apartamenty Domy ul. Jarzębinowa Bełchatów od INVESTBUD

    Bełchatów

    • 380 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOCZESNE APARTAMENTY JARZĘBINOWA - bezczynszowe Oferujemy również na sprzedaż APARTAMENTY bezczynszowe w drugiej linii zabudowy nowo powstałego osiedla nieopodal centrum miast...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 1 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 447 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 329 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 359 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 490 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 315 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 292 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Piaski

    Pabianice

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie wynajmu mieszkania – idealne dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na spokojnym osiedlu w dzielnic...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Pabianice

    • 490 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania M-4 o pow. 60 m.kw. w Pabianicach, osiedle "Piaski", III piętro, salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, p.pokój, balkon, piwnica. Mieszkanie jest komfortowo wyrem...

  • Mieszkanie Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 290 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atr...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Bugaj

    Pabianice » ul. Bugaj

    • 1 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełnym rozkładzie, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow.60,5m2, usytuowane na 3-piętrze w bloku. Okna PCV. W pokojach na podłodze panele, ściany-gła...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Bugaj

    Pabianice » ul. Bugaj

    • 1 800 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego
    Mieszkanie Pabianice, Kazimierza Pułaskiego

    Pabianice

    • 445 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 486 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kupując mi...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 486 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 421 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 430 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 458 300 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 431 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 445 700 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 687 900 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 421 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 445 700 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro