• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Tuszynem

(73)
  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Polesie, Polesie, Obywatelska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Polesie, Polesie, Obywatelska

    Łódź

    • 8 500 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 4 444 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bazy transportowej TIR w Łodzi znajdującej się w strategicznej lokalizacji na Retkini w Łodzi. Jest to ważne centrum logistyczne, które zapewnia dogodny dostęp do dróg kra...

  • Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 690 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Sprzedaży Lokalu Handlowo/Usługowego w Pabianicach, ul. Zamkowa Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu handlowo/usługowego zlokalizowanego w Pabianicach, przy uli...

  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna
    1 / 10
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna

    Łódź

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 2 781 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny obiekt biurowomagazynowoprodukcyjny przestrzeń gotowa na rozwój Twojej firmy Oferujemy funkcjonalny i kompletny kompleks biurowomagazynowoprodukcyjny, który łączy profes...

  • Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum
    1 / 12
    Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum

    Łódź

    • 910 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 027 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 151,28 m², usytuowany w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bałuty. To idealne...

  • 1 / 4
    Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 20.185...

    Łódź

    • 19 500 000 zł cena
    • 44 082 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren przemysłowy z zabudowaniami Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy 20.901 m2 z WZ na 20.185 m2 Lokalizacja: Łódź Teofilów, strefa przemysłowa....

  • Lokal Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna ul. Kurczaki

    Łódź » Górna » ul. Kurczaki

    • 350 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchn...

  • Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny
    Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia: 7...

  • Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent
    1 / 6
    Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent

    Łódź

    • 13 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KONTENER 3x2 m – II GATUNEK – PŁYTA WARSTWOWA PIR 120 mm Stan • Gotowy do użytku Na sprzedaż kontener o wymiarach 3 x 2 m, wykonany z płyty warstwowej PIR 120 mm. Idealny jako biu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica
    1 / 4
    SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w wolno stojącym pawilonie 36 m2 + piwnica 80m2 . Lokalizacja Łódź Widzew ul. Sacharowa 67 Tel.5********70 Doskonały na działalność handlową lub usługową. Idealny np. dla wet...

  • Hotel Daria, dworek- zabytek
    1 / 10
    Hotel Daria, dworek- zabytek

    Łódź

    • 7 999 999 zł cena
    • 912 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garaże ,warsztat, stajnia , siodlarnia , stróżówka Budynek wpisany do rejestru zabytków . / kubaturowo,...

  • Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal
    1 / 4
    Atrakcyjna lokalizacja, duże okna wystawowe, sprzedam lokal

    Łódź

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji - nabycia lokalnego handlowo-usługowego o niepowtarzalnych walorach, znajdującego się przy jednej z głównych ulic miasta. Po gruntow...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. Nawrot

    Łódź » Śródmieście » ul. Nawrot

    • 4 500 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w ścisłym centru miasta- ulica Nawrot 12. (150m2). Wejście z klatki schodowej. Doskonała lokalizacja, miejsca parkingowe na 7 samochodów W CENIE. Teren monito...

  • 1 / 2
    Lokal Łódź ul. Piotrkowska

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 12 450 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica oddana do użytku w 1937r. Położona w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej (część jezdna). Usytuowana wzdłuż ulicy w zabudowie zwartej, budynek wielokondygnacyjny. W budyn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!
    1 / 6
    Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!

    Bełchatów

    • 7 600 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizo...

  • Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a
    1 / 8
    Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a

    Zgierz

    • 42 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy 5 lokali usługowych o powierzchni :131,60m2 ; 36,30m2 ; 143,60m2 oraz 2 lokale o powierzchni 26,50m2 . Lokalizacja: Parter budynku mieszkalnego w Zgierzu ul. Barlickiego...

  • Lokal Brzeziny ul. Świętej Anny

    Brzeziny » ul. Anny

    • 42 500 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal w doskonałej lokalizacji- Brzeziny ulica Świętej Anny. Parter. Wejście z ulicy. Rolety antywłamaniowe. Witryna Na przeciwko lokalu parking. Pomieszczenie główn...

  • Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!
    1 / 5
    Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!

    Piotrków Trybunalski

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Doskonała okazja cenowa: 3 x lepsza inwestycja niż lokata bankowa! Roczne oszczędności bądź przychód (gdy wynajmiesz klientowi) na poziomie minimum 36 tys zł ( 3 tys.zł / mi...

  • Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.
    1 / 15
    Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.

    Piotrków Trybunalski

    • 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Możliwa płatność w ratach! Sprzedam duży lokal Handlowo-Usługowy który posiada 3 niezależne wejścia, 4 piony kanalizacyjne / wodne. Uwaga: Lokal podzielony na dwie nieza...

  • Biurowiec na sprzedaż
    1 / 3
    Biurowiec na sprzedaż

    Tomaszów Mazowiecki

    • 6 800 000 zł cena
    • 2 370 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Po generalnym remoncie 2 piętrowy biurowiec w Tomaszowie Mazowieckim, 3 km od centrum miasta. Powierzchnia całkowita wraz z parkingiem dookoła budynku 2300m2,ponad 45 pomieszczeń....

  • Lokal użytkowy Zgierz
    1 / 15
    Lokal użytkowy Zgierz

    Zgierz

    • 760 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 033 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym - do wykończenia w kameralnej okolicy Zgierza, przy ulicy Leszczynowej. Dom pierwotnie budowany z zamysłem prowadzenia działalności go...

  • Hala handlowo-usługowa 1200m2 w centrum Bełchatowa
    1 / 6
    Hala handlowo-usługowa 1200m2 w centrum Bełchatowa

    Bełchatów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam halę dwukondygnacyjną o łącznej powierzchni około 1200 m2 w atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego cent...

  • Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA
    Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA

    Bełchatów

    • 2 600 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka gruntu (szeregowa) budynkiem handlowo-usługowym, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej. Obiek...