• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Tuszynem

(73)
  • Lokal Łódź Górna ul. Senatorska

    Łódź » Górna » ul. Senatorska

    • 43 120 zł cena
    • 3 080 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia obiekt przystosowany do działalności magazynowej i produkcyjnej. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy ul. Milionową a Senatorską w niedalekiej odległości od...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 4 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w podziemiu o pow. 145 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki . Na powierzchnię lokalu składa się sala z wentylacją, zaplecze, gabinet, kriokomora, dwie...

  • Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 575 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal o wymiarach (6,10 x 3,77 m)....

  • Lokal Łódź Widzew ul. Sucha

    Łódź » Widzew » ul. Sucha

    • 297 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 36,03 m2 w parterze budynku mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Widzewa w okolicach skrzyżowania marszałków. Teren ogrodzony. Budynek...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 7 168 zł cena
    • 512 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 512 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Wydzielona...

  • Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi
    Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi

    Łódź

    • 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi? Przedstawiamy dwa funkcjonalne lokale użytkowe zlokalizowane przy ul. Stefana, w  miejscu, k...

  • Lokal Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    55 m² | garaż 2-stanowiskowy | fotowoltaika | ul. Transportowa 28aSzukasz miejsca, które połączy komfortowe życie i przestrzeń do pracy?Ta nieruchomość daje Ci dokładnie taką możli...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi
    1 / 2
    Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi

    Łódź

    • 40 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam boks handlowy na Rynku Bałuckim - cześć spożywczo-przemysłowa, sektor A, numer 189. Lokal jest usytuowany w dobrej i ruchliwej alejce. W hali sprzedażowej jest monitorin...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom z działką położona w w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Rzgów. Przez miejscowość przebiega droga krajowa nr 91. Transport publiczny obsługują łódzkie MPK (li...

  • Lokal Starowa Góra ul. Kasztanowa

    Starowa Góra » ul. Kasztanowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Widzew

    Łódź » Widzew

    • 890 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży lokal handlowy monitorowany z dwoma frontowymi wejściami. Obiekt usytuowany w pawilonie na osiedlu Łódź Widzew na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni Mieszk...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania garaż murowany w zabudowie szeregowej o powierzchni 15 metrów. Garaż położony w dzielnicy Górna w obrębie ulic Przędzalniana, Łęczycka, Przybyszewskiego. Miesięczne k...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Hugona Kołłątaja

    Łódź » Śródmieście » ul. Kołłątaja

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni użytkowej 39 metrów. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w dzielnicy śródmieście w okolicach ulicy Wierzbowej...

  • 1 / 2
    Lokal Łódź Bałuty, Bałuty ul. Pojezierska

    Łódź » Bałuty » ul. Pojezierska

    • 874 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. 23m2, składający się z dużego pokoju, usytuowany na 2-piętrze w biurowcu. Wykończenie: ściany- gładź, na podłodze- wykładzina dywanowa, okna PCV, rolety....

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż