• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Lokale biurowe Lublin

(24)
  • Lokal użytkowy Lublin Czuby,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Lublin Czuby,

    Lublin

    • 2 876 800 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248,17 m2, położony na I piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń z ekspozycj...

  • Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja

    Lublin

    • 1 431 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lublin, Centrum, lokal biurowy, wynajem. NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI. Z NASZYM BIUREM NIE PODPISUJESZ ŻADNEJ UMOWY. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Lublin Prop...

  • Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja

    Lublin

    • 1 275 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Lublin Śródmieście, 3 go Maja

    Lublin

    • 1 219 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Lublin Śródmieście
    1 / 13
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 7 500 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy/usługowy o powierzchni 115,71 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze reprezentacyjnej, zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu Lublina. Wejśc...

  • Lokal biurowy ul. F. Chopina
    1 / 2
    Lokal biurowy ul. F. Chopina

    Lublin

    • 1 600 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy na 1 piętrze, wejście od ul. F. Chopina. Czynsz najmu nie zawiera opłat licznikowych.

  • Lokal usługowo-handlowy 130 m2 ul. Zimna
    1 / 5
    Lokal usługowo-handlowy 130 m2 ul. Zimna

    Lublin

    • 4 400 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo- biurowy ogrzewany, cena netto, po remoncie

  • Lokal biurowy 22 m2 ul Krochmalna
    Lokal biurowy 22 m2 ul Krochmalna

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy możliwość położenia wykładziny, ul. Krochmalna 24, klimatyzowany, cena netto, dodatkowo opłaty serwisowe

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • lokal biurowy w centrum Lublina ul. Chopina
    1 / 4
    lokal biurowy w centrum Lublina ul. Chopina

    Lublin

    • 1 100 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Lublinie przy ulicy Chopina. Pomieszczenie zlokalizowane na 2-m piętrze, jasne, przyjazne wnętrze. Doskonałe warunki do pracy...

  • Lokal biurowy dobra lokalizacja 40mkw
    1 / 2
    Lokal biurowy dobra lokalizacja 40mkw

    Lublin

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL BIUROWY dobra lokalizacja,parking.Parter 3 pomieszczenia zaraz przy gĺownym weĵściu.

  • Lokale biurowe 16 m2 Turystyczna
    1 / 4
    Lokale biurowe 16 m2 Turystyczna

    Lublin

    • 1 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Samodzielny lokal biurowy, atrakcyjna lokalizacja, pierwsze piętro, duży parking, cena netto + 7 zł opłaty serwisowej+ 150 zł czynsz

  • Lokal biurowy 60 m2 ul. Krochmalna
    1 / 6
    Lokal biurowy 60 m2 ul. Krochmalna

    Lublin

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy możliwość położenia wykładziny, ewentualnie paneli ul. Krochmalna 24, klimatyzowany, cena netto, dodatkowo opłaty serwisowe, osobne wejście, 1 piętro

  • Lokal użytkowy Lublin
    1 / 8
    Lokal użytkowy Lublin

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro na wynajem - Lublin Śródmieście - 40 m², doskonała lokalizacja! Lokalizacja: ul. Krakowskie przedmieście, Lublin - Śródmieście Powierzchnia: 40 m² Rodzaj lokalu:...

  • Lokal lokal usługowy handlowy biurowy

    Lublin » ul. Północna

    • 3 382 500 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy o powierzchni 275m2 na planie prostokąta (w przybliżeniu).Doskonała prestiżowa lokalizacja w centrum Lublina przy ulicy Północnej 5.Lokal znajduje się w nowoczesnym...

  • Wynajmę biura
    1 / 3
    Wynajmę biura

    Lublin

    • 560 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o pow. 14 m2. Dogodna lokalizacja niedaleko centrum, wygodny dojazd, parking.

  • Wynajmę biura
    1 / 3
    Wynajmę biura

    Lublin

    • 1 040 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Posiadam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 26 m2. Dogodna lokalizacja w sąsiedztwie nowego osiedla mieszkaniowego i sklepów: Biedronka i Kaufland. Wygodny dojazd z centrum m...

  • Wynajmę lokal
    1 / 2
    Wynajmę lokal

    Lublin

    • 1 596 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy o powierzchnii 42 m2. Lokalizacja blisko centrum, dogodny dojazd , parking.

  • 1 / 4
    Powierzchnia biurowa

    Lublin

    • 2 930 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 39,00m2 z dodatkowym pomieszczeniem socjalnym w cenie najmu o pow. 4,50m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze odremontowanej, zabytkowej ka...

  • 1 / 4
    Powierzchnia biurowa - 36,15m2, Lublin, ul. Królewska 3

    Lublin

    • 2 717 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 36,15m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze odremontowanej, zabytkowej kamienicy w samym centrum Lublina – Królewska 3. Lokal składa się z...

  • 1 / 4
    Powierzchnia biurowa - 26,5m2, Lublin, ul. Królewska 3

    Lublin

    • 1 992 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 26,50 m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze odremontowanej, zabytkowej kamienicy w samym centrum Lublina – Królewska 3. Lokal składa się...