Kazo / Lokale użytkowe / Lokale-uzytkowe Warszawa / Wola / rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego
lokal na sprzedaż
18 maj 2026

Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

Warszawa Wola rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 20 godzin temu, Poniedziałek, 18 maj 2026 18:20
167 zł 3 m2
167 zł 3 m2 56 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 m2
Cena za metr 56 zł/m2
ID oferty K37535689

Opis

Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego,
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. Pokaż numer telefonu, mail: [email]

---------Bez prowizji od Najemcy---------

Komórka znajduje się na poziomie piwnicy w budynku mieszkalno-usługowym.
Pomieszczenie ogrzewane, suche i przewiewne.
- wysokość 2,8 m
- temperatura min 5 C - max 19 C w 2019r.
Przeznaczenie na magazynowanie (rowery, motocykle i inne).
Brak okien.
Wejście z korytarzyka przylegającego do parkingu podziemnego.
Na poziom komórki kursuje też winda osobowa.

Cena zależy od okresu, na który zostanie podpisana umowa najmu oraz od sposobu płatności.

Wszystkie ceny brutto.
55 zł m2/m-c przy płatności z góry za cały okres najmu na 50 lat
60 zł m2/m-c przy płatności z góry za cały okres najmu na 20 lat
65zł m2/m-c przy płatności z góry za cały okres najmu na 10 lat
70zł m2/m-c przy płatności z góry za cały okres najmu na minimum 5 lat
75zł m2/m-c przy płatności z góry za cały okres najmu na minimum 2 lata
80zł m2/m-c przy płatności z góry za minimum cały rok

Umowa najmu przy płatnościach miesięcznych na podany okres za metr kwadratowy powierzchni magazynowej:
od 5 do 10 lat - 85 zł m2/m-c
od 3 lat do 5 lat 90 zł m2/m-c
od 1 roku do 3 lat 100 zł m2/m-c
Od 4 m-c do 11 m-c - 120 zł m2/m-c
Powyżej 1 m-c do 3 m-c 150 zł m2/m-c
Do 1 m-c - 170 m2/m-c

Kaucja zwrotna 300zł za dostęp (chip).